Opinia pracownika firmy Procter & Gamble

Zobacz wszystkie opinie o firmie Procter & Gamble

Aleksandrów Łódzki
Projekty kapitałowe (były pracownik) –  Aleksandrów, łódzkie2 marca 2017
Firma bardzo dobra z bogatym pakietem socjalnym. Troszkę zbyt duże rotacje, kadry przez ten fakt nie były odpowiednio przygotowane. System kwalifikacji tak szeroko rozbudowany dla techników czy kadry że stał się nieadekwatny(martwy). Pracownicy nie znali procesów działali na wyczucie i ostrożnie co powodowało że procesy często nie przebiegały sprawnie lub wymagały dużo więcej zaangażowania osób i czasu. W Łodzi znacznie bardziej procesy dostosowane do możliwości i kwalifikacji pracowników.
Plusy
Dobre zarobki i benefity
Minusy
mała stabilność na stanowisku

Inne opinie pracowników firmy Procter & Gamble

Żele wspominam te miejsce pracy
pakowaczka (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie25 listopada 2018
Nie było zgrania w tej firmie i niedogodne były godziny pracy
Plusy
Nie pamiętam
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
zwalniają niepełnosprawnego pracownika
technik liniowy (były pracownik) –  Warszarszawa18 lutego 2018
Witam,
Mój mąż pracował w firmie 15 lat. Ponieważ pracował w niej jako technik był narażony na duży hałas ok. 80 dcb. Oczywiście nosił uniwersalne ochronniki, które firma zapewniała, ale to była za mała ochrona i mąż stracił słuch. Poprosił pracodawcę o przeniesienie na inne stanowisko pracy bezhałasowe- w końcu pracuje tam 700 pracowników- to takowe powinno się znależć dla męza. Niedosłuch wyszedł przy kolejnym badaniu medycyny pracy, ale mąż nadał sobie stopień niepełnosprawności, dzięki któremu nabył pewne przywilej. Niestety zamiast przywilei i przeniesienia na inne, bezhałasowe stanowisko pracy po 15 latach ciężkiej zmianowej pracy otrzymał WYPOWIEDZENIE UMOWY. Sami oceńcie czy Procter & Gamble jest dobrym pracodawcą. Jest beznadziejny. Nie respektuje praw człowieka, praw osób niepełnosprawnych, wyciska człowieka jak cytryne a później daje kopa w dupę.
Plusy
Minusy
nie szanują pracownika

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Procter & Gamble. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,2