Opinia pracownika firmy Procter & Gamble

Zobacz wszystkie opinie o firmie Procter & Gamble

Responsible work in a huge corporation
HR Personnel Administration Specialist (były pracownik) –  Warszawa, MZ30 kwietnia 2014
Thanks to 18 years work for Procter and Gamble I can say about me: Extensive international experience in providing comprehensive services in the field of HR Department, Consumer Services Department, PR and office administration. Ability to manage documentation and external relations of the company. Well-developed interpersonal and organizational skills. A thorough understanding of the administrative processes and of the labor law as well as of the consumer law. An experienced specialist in the field of HR and PR.
Plusy
Salary, benefits
Minusy
office location

Inne opinie pracowników firmy Procter & Gamble

Żele wspominam te miejsce pracy
pakowaczka (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie25 listopada 2018
Nie było zgrania w tej firmie i niedogodne były godziny pracy
Plusy
Nie pamiętam
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
zwalniają niepełnosprawnego pracownika
technik liniowy (były pracownik) –  Warszarszawa18 lutego 2018
Witam,
Mój mąż pracował w firmie 15 lat. Ponieważ pracował w niej jako technik był narażony na duży hałas ok. 80 dcb. Oczywiście nosił uniwersalne ochronniki, które firma zapewniała, ale to była za mała ochrona i mąż stracił słuch. Poprosił pracodawcę o przeniesienie na inne stanowisko pracy bezhałasowe- w końcu pracuje tam 700 pracowników- to takowe powinno się znależć dla męza. Niedosłuch wyszedł przy kolejnym badaniu medycyny pracy, ale mąż nadał sobie stopień niepełnosprawności, dzięki któremu nabył pewne przywilej. Niestety zamiast przywilei i przeniesienia na inne, bezhałasowe stanowisko pracy po 15 latach ciężkiej zmianowej pracy otrzymał WYPOWIEDZENIE UMOWY. Sami oceńcie czy Procter & Gamble jest dobrym pracodawcą. Jest beznadziejny. Nie respektuje praw człowieka, praw osób niepełnosprawnych, wyciska człowieka jak cytryne a później daje kopa w dupę.
Plusy
Minusy
nie szanują pracownika

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Procter & Gamble. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,2