Opinia pracownika firmy Procter & Gamble

Zobacz wszystkie opinie o firmie Procter & Gamble

Miejsce pracy, w którym można wymienić doświadczenia z innymi osobami
Task Manager (były pracownik) –  Warszawa, Mazowieckie17 września 2014
Po przyjściu do pracy muszę zorganizować sobie plan dnia. Biorę pod uwagę liczbę mejli, ilość 'requestów' do przypisania oraz sprawdzenie wszystkich request tooli.
Niestety jako kontraktor nie mam możliwości awansu na wyższe stanowisko ze względu na to, że cały dział administrowania danymi zostaje przeniesiony do outsourcingu.
Miałem wspaniałą menadżerkę, która zawsze pomogła kiedy była taka potrzeba. Najtrudniejszą częścią mojej pracy jest stałe monitorowanie pracy Data Administratorów, ponieważ dane które są wprowadzane przez nich do systemu są danymi, które można wprowadzić tylko raz w miesiącu. Z tego względu dogłębna analiza jest tutaj koniecznością.
Najprzyjemniejszą częścią mojej pracy jest wspaniałe multikulturowe społeczeństwo. Przeróżne projekty wprowadzane we współpracy z innymi rynkami takimi jak, Egipt, Pakistan, RPA, dają szansę i okazję poznania innych ludzi i ich obyczajów.
Plusy
Duży rozwój osobisty do pewnego stopnia, świetna lokalizacja w centrum Warszawy, kompetentni i pracowici współpracownicy, ciekawe i nowe wyzwania
Minusy
Brak możliwości awansu, brak możliwości podwyżki, brak karty Multisport, brak prywatnej opieki lekarskiej

Inne opinie pracowników firmy Procter & Gamble

Żele wspominam te miejsce pracy
pakowaczka (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie25 listopada 2018
Nie było zgrania w tej firmie i niedogodne były godziny pracy
Plusy
Nie pamiętam
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
zwalniają niepełnosprawnego pracownika
technik liniowy (były pracownik) –  Warszarszawa18 lutego 2018
Witam,
Mój mąż pracował w firmie 15 lat. Ponieważ pracował w niej jako technik był narażony na duży hałas ok. 80 dcb. Oczywiście nosił uniwersalne ochronniki, które firma zapewniała, ale to była za mała ochrona i mąż stracił słuch. Poprosił pracodawcę o przeniesienie na inne stanowisko pracy bezhałasowe- w końcu pracuje tam 700 pracowników- to takowe powinno się znależć dla męza. Niedosłuch wyszedł przy kolejnym badaniu medycyny pracy, ale mąż nadał sobie stopień niepełnosprawności, dzięki któremu nabył pewne przywilej. Niestety zamiast przywilei i przeniesienia na inne, bezhałasowe stanowisko pracy po 15 latach ciężkiej zmianowej pracy otrzymał WYPOWIEDZENIE UMOWY. Sami oceńcie czy Procter & Gamble jest dobrym pracodawcą. Jest beznadziejny. Nie respektuje praw człowieka, praw osób niepełnosprawnych, wyciska człowieka jak cytryne a później daje kopa w dupę.
Plusy
Minusy
nie szanują pracownika

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Procter & Gamble. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,2