Opinia pracownika firmy Procter & Gamble

Zobacz wszystkie opinie o firmie Procter & Gamble

Good place for fresh graduates
Trade Fund Management Global Operations Manager (były pracownik) –  warsaw, poland6 grudnia 2012
P&G is a good place for new graduates.
Its culture cannot accept people with experience outside P&G because you can question their decision and you did similar mistakes in the past.
They relay on withingrown managers only.
My experience was valued by younger mangers that could learn from me and my style. I was choosen to be a coach for some of them.
On the other hand it is a secure place of work if you don't have any aspirations and ambitions.
They will find a job internally.

Inne opinie pracowników firmy Procter & Gamble

Żele wspominam te miejsce pracy
pakowaczka (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie25 listopada 2018
Nie było zgrania w tej firmie i niedogodne były godziny pracy
Plusy
Nie pamiętam
Minusy
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
zwalniają niepełnosprawnego pracownika
technik liniowy (były pracownik) –  Warszarszawa18 lutego 2018
Witam,
Mój mąż pracował w firmie 15 lat. Ponieważ pracował w niej jako technik był narażony na duży hałas ok. 80 dcb. Oczywiście nosił uniwersalne ochronniki, które firma zapewniała, ale to była za mała ochrona i mąż stracił słuch. Poprosił pracodawcę o przeniesienie na inne stanowisko pracy bezhałasowe- w końcu pracuje tam 700 pracowników- to takowe powinno się znależć dla męza. Niedosłuch wyszedł przy kolejnym badaniu medycyny pracy, ale mąż nadał sobie stopień niepełnosprawności, dzięki któremu nabył pewne przywilej. Niestety zamiast przywilei i przeniesienia na inne, bezhałasowe stanowisko pracy po 15 latach ciężkiej zmianowej pracy otrzymał WYPOWIEDZENIE UMOWY. Sami oceńcie czy Procter & Gamble jest dobrym pracodawcą. Jest beznadziejny. Nie respektuje praw człowieka, praw osób niepełnosprawnych, wyciska człowieka jak cytryne a później daje kopa w dupę.
Plusy
Minusy
nie szanują pracownika

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Procter & Gamble. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,2