Procter & Gamble

Opinie o firmie Procter & Gamble, temat Płaca i benefity

Dobra, zgrana ekipa zapewniająca miłą pracę i atmosferę.
Plusy
Bogaty pakiet socjalny
Stable
Operational

Limited career opportunities

Attractive benefits package
Friendly working environment
Plusy
W/L balance, healthy working atmosphere
Minusy
Limited career opportunities, slow decision-making process
Firma bardzo dobra z bogatym pakietem socjalnym. Troszkę zbyt duże rotacje, kadry przez ten fakt nie były odpowiednio przygotowane. System kwalifikacji tak szeroko rozbudowany dla techników czy kadry że stał się nieadekwatny(martwy). Pracownicy nie znali procesów działali na wyczucie i ostrożnie co powodowało że procesy często nie przebiegały sprawnie lub wymagały dużo więcej zaangażowania osób i czasu. W Łodzi znacznie bardziej procesy dostosowane do możliwości i kwalifikacji pracowników.
Plusy
Dobre zarobki i benefity
Minusy
mała stabilność na stanowisku
Wszyscy znajomi szukaja nowej pracy.
Atmosfera i ludzie są super.
Plusy
karta lunchowa
Minusy
niskie zarobki, nieplatne nadgodziny (praca op 14 dziennie), brak mozliwosci awansu jesli nie es sie managerem
Po przyjściu do pracy muszę zorganizować sobie plan dnia. Biorę pod uwagę liczbę mejli, ilość 'requestów' do przypisania oraz sprawdzenie wszystkich request tooli.
Niestety jako kontraktor nie mam możliwości awansu na wyższe stanowisko ze względu na to, że cały dział administrowania danymi zostaje przeniesiony do outsourcingu.

Miałem wspaniałą menadżerkę, która zawsze pomogła kiedy była taka potrzeba. Najtrudniejszą częścią mojej pracy jest stałe monitorowanie pracy Data Administratorów, ponieważ dane które są wprowadzane przez nich do systemu są danymi, które można wprowadzić tylko raz w miesiącu. Z tego względu dogłębna analiza jest tutaj koniecznością.

Najprzyjemniejszą częścią mojej pracy jest wspaniałe multikulturowe społeczeństwo. Przeróżne projekty wprowadzane we współpracy z innymi rynkami takimi jak, Egipt, Pakistan, RPA, dają szansę i okazję poznania innych ludzi i ich obyczajów.
Plusy
Duży rozwój osobisty do pewnego stopnia, świetna lokalizacja w centrum Warszawy, kompetentni i pracowici współpracownicy, ciekawe i nowe wyzwania
Minusy
Brak możliwości awansu, brak możliwości podwyżki, brak karty Multisport, brak prywatnej opieki lekarskiej
Nice people, interesting job,
Long hours, poor life work balance,
Plusy
good benefits
Minusy
Long hours, poor life work balance
Thanks to 18 years work for Procter and Gamble I can say about me: Extensive international experience in providing comprehensive services in the field of HR Department, Consumer Services Department, PR and office administration. Ability to manage documentation and external relations of the company. Well-developed interpersonal and organizational skills. A thorough understanding of the administrative processes and of the labor law as well as of the consumer law. An experienced specialist in the field of HR and PR.
Plusy
Salary, benefits
Minusy
office location
Zobacz więcej opinii o firmie Procter & Gamble
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Procter & Gamble. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
4,2
3,9