Procter & Gamble

Opinie dot. stanowiska Manager (m/k) w firmie Procter & Gamble

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Po przyjściu do pracy muszę zorganizować sobie plan dnia. Biorę pod uwagę liczbę mejli, ilość 'requestów' do przypisania oraz sprawdzenie wszystkich request tooli. Niestety jako kontraktor nie mam możliwości awansu na wyższe stanowisko ze względu na to, że cały dział administrowania danymi zostaje przeniesiony do outsourcingu. Miałem wspaniałą menadżerkę, która zawsze pomogła kiedy była taka potrzeba. Najtrudniejszą częścią mojej pracy jest stałe monitorowanie pracy Data Administratorów, ponieważ dane które są wprowadzane przez nich do systemu są danymi, które można wprowadzić tylko raz w miesiącu. Z tego względu dogłębna analiza jest tutaj koniecznością. Najprzyjemniejszą częścią mojej pracy jest wspaniałe multikulturowe społeczeństwo. Przeróżne projekty wprowadzane we współpracy z innymi rynkami takimi jak, Egipt, Pakistan, RPA, dają szansę i okazję poznania innych ludzi i ich obyczajów.
Plusy
Duży rozwój osobisty do pewnego stopnia, świetna lokalizacja w centrum Warszawy, kompetentni i pracowici współpracownicy, ciekawe i nowe wyzwania
Minusy
Brak możliwości awansu, brak możliwości podwyżki, brak karty Multisport, brak prywatnej opieki lekarskiej