Opinia pracownika firmy POLOmarket

Zobacz wszystkie opinie o firmie POLOmarket

lubin
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Lubin, dolnośląskie24 września 2018
Atmospera katastrofa .Nie można mieć własnego zdania bo jak się sprzeciwisz to już gadają.musisz podporządkować .kierownicy sami ustalaja i wprowadzają swoje regulaminy których nieprzestrzegaja.o urlopie zapomnij .wynagrodzenie fatalne .za chorobowe wszystko ci zabierają.Mobing w pracy .nie polecam pracy w Polo . Brak szacunku do klijenta .obiecują gruszki przy przyjęciu do pracy bony świąteczne po okresie próbnym co szalu nie ma żadnych paczek dla dzieci ani pakietow,chyba ze masz umowę na stale .
Plusy
nie ma plusow
Minusy
wszystko

Inne opinie pracowników firmy POLOmarket

Słabo
kasjer sprzedawca (obecny pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie19 sierpnia 2019
Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
Nidzica
kasjerka (obecny pracownik) –  Nidzica, warmińsko-mazurskie2 czerwca 2019
Polo Market Nidzica nie polecam omijać szerokim łukiem Kierowniczka nie umie rozmawiać z pracownikami zero kultury mobing robisz za trzech premię ci zabiera nawet z toba nie porozmawia nie informuje o zabraniu premi jak by to było jej prywatne.Wulgarnie odnosi się do pracowników nie będę pisac jakimi slowami każdy chyba wie.Roboty nie do przerobienia przyjeżdża regionalna i jeszcze ci roboty dodaje tragedia.Płace niskie zero szkoleń atmosferą do bani.Omijać szerokim łukiem.
Plusy
Socjal
Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.