Opinia pracownika firmy POLOmarket

Zobacz wszystkie opinie o firmie POLOmarket

Nie było źle ale mogło by być lepiej
kasjer sprzedawca (były pracownik) –  OSTRZESZÓW6 kwietnia 2016
Dużo zamieszania . Pracowałam na stanowisku mięsnym terminy wędlin mięsa ich przecena dawała wiele fo życzenia .... Trochę dużo stresu ale jak bym mogła wróciłabym tam do pracy .Kierownictwo trochę ich tam za dużo . Współpracownicy ze starą kadrą dało się pracować z nowymi nie bardzo .
Minusy
MAŁO ZGRANA EKIPA W PRACY DUŻO NOWYCH OSÓB NIE ZNAJĄCYCH SIE NA DANYM STANOWISKU

Inne opinie pracowników firmy POLOmarket

Miejsce pracy w którym większość pracowników miała w nosie to czy w Sklepie jest czysto czy brudno.
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Ustka, pomorskie12 września 2019
Typowy dzień w mojej pracy był taki że od godziny 8 do 16/18/20 pracowałem przy kasie lub wykładałem towar, polecam prace na pewien czas, raczej nie na stałe..
Słabo
kasjer sprzedawca (obecny pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie19 sierpnia 2019
Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.