Opinia pracownika firmy POLOmarket

Zobacz wszystkie opinie o firmie POLOmarket

Słabo
kasjer sprzedawca (obecny pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie19 sierpnia 2019
Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .

Inne opinie pracowników firmy POLOmarket

Miejsce pracy w którym większość pracowników miała w nosie to czy w Sklepie jest czysto czy brudno.
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Ustka, pomorskie12 września 2019
Typowy dzień w mojej pracy był taki że od godziny 8 do 16/18/20 pracowałem przy kasie lub wykładałem towar, polecam prace na pewien czas, raczej nie na stałe..
Nidzica
kasjerka (obecny pracownik) –  Nidzica, warmińsko-mazurskie2 czerwca 2019
Polo Market Nidzica nie polecam omijać szerokim łukiem Kierowniczka nie umie rozmawiać z pracownikami zero kultury mobing robisz za trzech premię ci zabiera nawet z toba nie porozmawia nie informuje o zabraniu premi jak by to było jej prywatne.Wulgarnie odnosi się do pracowników nie będę pisac jakimi slowami każdy chyba wie.Roboty nie do przerobienia przyjeżdża regionalna i jeszcze ci roboty dodaje tragedia.Płace niskie zero szkoleń atmosferą do bani.Omijać szerokim łukiem.
Plusy
Socjal
Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.