POLOmarket
Opinia pracownika firmy POLOmarket

polo market

28 czerwca 2015
mój typowy dzień pracy była obsługiwanie klientów. rozwój w tej firmie było można być głównym kasjerem. Kadra zarządzająca była bardzo sympatyczna umiała motywować ludzi do pracy. koleżanki z pracy też były w porządku i się zaprzyjaźniliśmy. najtrudniejsza rzecz w pracy była na koniec dnia przy rozliczaniu kasy. najprzyjemniejsza to część w pracy kiedy było można spotkać dużo ciekawych ludzi.
Plusy
darmowy posiłek
Minusy
23 grudnia 2019
z-ca kierownika (były pracownik) - Nidzica, warmińsko-mazurskie
Przyłączam sie do tej opinii z innej strony.Nie polecam najgorsze zło.

Polo Market Nidzica nie polecam omijać szerokim łukiem Kierowniczka nie umie rozmawiać z pracownikami zero kultury mobing robisz za trzech premię ci zabiera nawet z toba nie porozmawia nie informuje o zabraniu premi jak by to było jej prywatne.Wulgarnie odnosi się do pracowników nie będę pisac jakimi slowami każdy chyba wie.Roboty nie do przerobienia przyjeżdża regionalna i jeszcze ci roboty dodaje tragedia.Płace niskie zero szkoleń atmosferą do bani.Omijać szerokim łukiem
14 września 2017
Zastepca kierownika (były pracownik) - Zabrze, śląskie
Tragedia.Kierownictwo nie potrafi rozmawiac z pracownikiem.pracoenik jest tam zerem musi byc jak ona powie bo inaczej zwalnia.brak kultury.
21 kwietnia 2020
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) - ...
100 razy gorzej niż w biedronce wszyscy narzekają na biedronki ze brudno a tak na prawdę brud i wszystko inne jest dopiero w polomarkecie. Poprostu masakra wędliny z datą kończącą przeceniane na 50%. Jedna osoba robi za 3 kiedy inni stali pracownicy tzw. Lizodupcy piją sobie kawkę z kierownikami.
Nie wiesz czegoś i się zapytasz to dostaniesz opier... A jak zrobisz po stwojemu to też dostaniesz opier... Cały czas tylko nagadywanie na siebie i obgadywanie zespołu. Wszyscy byli mili na początku a później pokazali jacy są naprawdę. Pracownik jest gorzej traktowany jak ścierką do podłogi