Opinia pracownika firmy POLOmarket

Zobacz wszystkie opinie o firmie POLOmarket

polo market
Zastępca kierownika (były pracownik) –  Nowy Dwór Gdański, PM28 czerwca 2015
mój typowy dzień pracy była obsługiwanie klientów. rozwój w tej firmie było można być głównym kasjerem. Kadra zarządzająca była bardzo sympatyczna umiała motywować ludzi do pracy. koleżanki z pracy też były w porządku i się zaprzyjaźniliśmy. najtrudniejsza rzecz w pracy była na koniec dnia przy rozliczaniu kasy. najprzyjemniejsza to część w pracy kiedy było można spotkać dużo ciekawych ludzi.
Plusy
darmowy posiłek
Minusy

Inne opinie pracowników firmy POLOmarket

Miejsce pracy w którym większość pracowników miała w nosie to czy w Sklepie jest czysto czy brudno.
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Ustka, pomorskie12 września 2019
Typowy dzień w mojej pracy był taki że od godziny 8 do 16/18/20 pracowałem przy kasie lub wykładałem towar, polecam prace na pewien czas, raczej nie na stałe..
Słabo
kasjer sprzedawca (obecny pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie19 sierpnia 2019
Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.