Opinia pracownika firmy POLOmarket

Zobacz wszystkie opinie o firmie POLOmarket

Dobrze wspominam
kasjer-sprzedawca (były pracownik) –  Dźwirzyno, zachodniopomorskie25 marca 2018
Pracowałam ogólnie w trzech różnych polomarketach i pracę jako taką wspominam bardzo dobrze. Jasne, trzeba zapieprzać, ale zależy to też od ilości osób na zmianie no i przynajmniej coś się robi. Kierownicy rejonowi i audytorzy totalnie z kosmosu, wymagania mają jak sto, ale już kierownicy sklepu czy zmiany bardzo ludzcy, idzie się dogadać nt. np. dnia wolnego. Atmosfera ogólnie miła, wiadomo, że w każdej pracy znajdą się zołzy, ale ogółem wszyscy są dla siebie koleżeńscy. Nie ma odpowiedzialności materialnej za braki. Co do godzin pracy, kończysz zgodnie z grafikiem i wychodzisz, wszelkie nadgodziny są rekompensowane, czy to finansowo, czy (częściej) wcześniejszym wyjściem innego dnia. W pracy obiwiązuje przerwa piętnastominutowa, zwykle współpracownicy sami cię na nią wyganiają, chociaż jest dużo do zrobienia.
Ogromny minus POLO to zarobki. Market płaci bodaj najmniej ze wszystkich na rynku pracy, przez co traci pracowników. Ciężko tam o jakiekolwiek premie, bo np. audytor potrafi obciąć od oceny sklepu 17% za zbyt długie paznokcie u pracowniczki. Właściwie opłaca się tam pracować tylko na sezon, a najlepiej na zleceniu (choć wg mnie tyle powinni płacić normalnie). Co do socjalu, to leży i kwiczy. Tyle co bony na święta, których wartość zależy od stażu pracy, no i pakiet medyczny Luxmed, choć szczerze powiem, że w jego ramach korzystałam jedynie z medycyny pracy, jak musiałam przedłużyć badania :D
Plusy
Miła atmosfera, ciekawe obowiązki, podejście kierownictwa do pracowników, przestrzeganie przerw oraz czasu pracy, pakiet medyczny
Minusy
Niskie zarobki, brak socjalu

Inne opinie pracowników firmy POLOmarket

Słabo
kasjer sprzedawca (obecny pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie19 sierpnia 2019
Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
Nidzica
kasjerka (obecny pracownik) –  Nidzica, warmińsko-mazurskie2 czerwca 2019
Polo Market Nidzica nie polecam omijać szerokim łukiem Kierowniczka nie umie rozmawiać z pracownikami zero kultury mobing robisz za trzech premię ci zabiera nawet z toba nie porozmawia nie informuje o zabraniu premi jak by to było jej prywatne.Wulgarnie odnosi się do pracowników nie będę pisac jakimi slowami każdy chyba wie.Roboty nie do przerobienia przyjeżdża regionalna i jeszcze ci roboty dodaje tragedia.Płace niskie zero szkoleń atmosferą do bani.Omijać szerokim łukiem.
Plusy
Socjal
Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.