POLOmarket
Opinia pracownika firmy POLOmarket

Dobrze wspominam

25 marca 2018
Pracowałam ogólnie w trzech różnych polomarketach i pracę jako taką wspominam bardzo dobrze. Jasne, trzeba zapieprzać, ale zależy to też od ilości osób na zmianie no i przynajmniej coś się robi. Kierownicy rejonowi i audytorzy totalnie z kosmosu, wymagania mają jak sto, ale już kierownicy sklepu czy zmiany bardzo ludzcy, idzie się dogadać nt. np. dnia wolnego. Atmosfera ogólnie miła, wiadomo, że w każdej pracy znajdą się zołzy, ale ogółem wszyscy są dla siebie koleżeńscy. Nie ma odpowiedzialności materialnej za braki. Co do godzin pracy, kończysz zgodnie z grafikiem i wychodzisz, wszelkie nadgodziny są rekompensowane, czy to finansowo, czy (częściej) wcześniejszym wyjściem innego dnia. W pracy obiwiązuje przerwa piętnastominutowa, zwykle współpracownicy sami cię na nią wyganiają, chociaż jest dużo do zrobienia.
Ogromny minus POLO to zarobki. Market płaci bodaj najmniej ze wszystkich na rynku pracy, przez co traci pracowników. Ciężko tam o jakiekolwiek premie, bo np. audytor potrafi obciąć od oceny sklepu 17% za zbyt długie paznokcie u pracowniczki. Właściwie opłaca się tam pracować tylko na sezon, a najlepiej na zleceniu (choć wg mnie tyle powinni płacić normalnie). Co do socjalu, to leży i kwiczy. Tyle co bony na święta, których wartość zależy od stażu pracy, no i pakiet medyczny Luxmed, choć szczerze powiem, że w jego ramach korzystałam jedynie z medycyny pracy, jak musiałam przedłużyć badania :D
Plusy
Miła atmosfera, ciekawe obowiązki, podejście kierownictwa do pracowników, przestrzeganie przerw oraz czasu pracy, pakiet medyczny
Minusy
Niskie zarobki, brak socjalu
Similar reviews
21 kwietnia 2020
Same role
100 razy gorzej niż w biedronce wszyscy narzekają na biedronki ze brudno a tak na prawdę brud i wszystko inne jest dopiero w polomarkecie. Poprostu masakra wędliny z datą kończącą przeceniane na 50%. Jedna osoba robi za 3 kiedy inni stali pracownicy tzw. Lizodupcy piją sobie kawkę z kierownikami.
Nie wiesz czegoś i się zapytasz to dostaniesz opier... A jak zrobisz po stwojemu to też dostaniesz opier... Cały czas tylko nagadywanie na siebie i obgadywanie zespołu. Wszyscy byli mili na początku a później pokazali jacy są naprawdę. Pracownik jest gorzej traktowany jak ścierką do podłogi
10 stycznia 2020
Same role
Jest ok praca fajna była nie ma zadnych zarzutów wpłata na czas trochę kadra zarządzająca nie ciekawa ale idzie przebolec.
Plusy
Socjale
Minusy
Kadra
12 września 2019
Typowy dzień w mojej pracy był taki że od godziny 8 do 16/18/20 pracowałem przy kasie lub wykładałem towar, polecam prace na pewien czas, raczej nie na stałe..
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,6