POLOmarket

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie POLOmarket

Sprzedawca/kasjer (m/k)23 opinie
Typowy dzień w mojej pracy był taki że od godziny 8 do 16/18/20 pracowałem przy kasie lub wykładałem towar, polecam prace na pewien czas, raczej nie na stałe..
100 razy gorzej niż w biedronce wszyscy narzekają na biedronki ze brudno a tak na prawdę brud i wszystko inne jest dopiero w polomarkecie. Poprostu masakra wędliny z datą kończącą przeceniane na 50%. Jedna osoba robi za 3 kiedy inni stali pracownicy tzw. Lizodupcy piją sobie kawkę z kierownikami.
Nie wiesz czegoś i się zapytasz to dostaniesz opier... A jak zrobisz po stwojemu to też dostaniesz opier... Cały czas tylko nagadywanie na siebie i obgadywanie zespołu. Wszyscy byli mili na początku a później pokazali jacy są naprawdę. Pracownik jest gorzej traktowany jak ścierką do podłogi
Jest ok praca fajna była nie ma zadnych zarzutów wpłata na czas trochę kadra zarządzająca nie ciekawa ale idzie przebolec.
Plusy
Socjale
Minusy
Kadra
Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .
Polo Market Nidzica nie polecam omijać szerokim łukiem Kierowniczka nie umie rozmawiać z pracownikami zero kultury mobing robisz za trzech premię ci zabiera nawet z toba nie porozmawia nie informuje o zabraniu premi jak by to było jej prywatne.Wulgarnie odnosi się do pracowników nie będę pisac jakimi slowami każdy chyba wie.Roboty nie do przerobienia przyjeżdża regionalna i jeszcze ci roboty dodaje tragedia.Płace niskie zero szkoleń atmosferą do bani.Omijać szerokim łukiem.
Plusy
Socjal
Minusy
Praca dobra, bez stresu, z całkiem dobrym kierownictwem. Naprawde nie ma na co narzekac.
Plusy
atmosfera, zarobiki
Minusy
Plusy
praca, płaca, kierownictwo
Minusy
oceniam pracę bardzo pozytywnie,miła atmosfera,wynagrodzenie na czas,duży pakiet socjalny
Atmospera katastrofa .Nie można mieć własnego zdania bo jak się sprzeciwisz to już gadają.musisz podporządkować .kierownicy sami ustalaja i wprowadzają swoje regulaminy których nieprzestrzegaja.o urlopie zapomnij .wynagrodzenie fatalne .za chorobowe wszystko ci zabierają.Mobing w pracy .nie polecam pracy w Polo . Brak szacunku do klijenta .obiecują gruszki przy przyjęciu do pracy bony świąteczne po okresie próbnym co szalu nie ma żadnych paczek dla dzieci ani pakietow,chyba ze masz umowę na stale .
Plusy
nie ma plusow
Minusy
wszystko
Wyzysk totalny! Musisz pracować za 3 osoby i robisz tam wszystko! Wypiekasz bułki , obsługujesz na mięsnym, potem lecisz na kasę, bo znowu ktos nie przeszedł, potem znowu na mięsny, bo tam kolejka. ..masakra! takie wymagania! Często dzwonią po Ciebie, gdy masz dzień wolny! Nie miałam już siły!
Plusy
Żadnych
Minusy
Polo market w Piekarach śląskich to najgorsze zło jakie można podjąć.
Minusy
Pracowałam ogólnie w trzech różnych polomarketach i pracę jako taką wspominam bardzo dobrze. Jasne, trzeba zapieprzać, ale zależy to też od ilości osób na zmianie no i przynajmniej coś się robi. Kierownicy rejonowi i audytorzy totalnie z kosmosu, wymagania mają jak sto, ale już kierownicy sklepu czy zmiany bardzo ludzcy, idzie się dogadać nt. np. dnia wolnego. Atmosfera ogólnie miła, wiadomo, że w każdej pracy znajdą się zołzy, ale ogółem wszyscy są dla siebie koleżeńscy. Nie ma odpowiedzialności materialnej za braki. Co do godzin pracy, kończysz zgodnie z grafikiem i wychodzisz, wszelkie nadgodziny są rekompensowane, czy to finansowo, czy (częściej) wcześniejszym wyjściem innego dnia. W pracy obiwiązuje przerwa piętnastominutowa, zwykle współpracownicy sami cię na nią wyganiają, chociaż jest dużo do zrobienia.
Ogromny minus POLO to zarobki. Market płaci bodaj najmniej ze wszystkich na rynku pracy, przez co traci pracowników. Ciężko tam o jakiekolwiek premie, bo np. audytor potrafi obciąć od oceny sklepu 17% za zbyt długie paznokcie u pracowniczki. Właściwie opłaca się tam pracować tylko na sezon, a najlepiej na zleceniu (choć wg mnie tyle powinni płacić normalnie). Co do socjalu, to leży i kwiczy. Tyle co bony na święta, których wartość zależy od stażu pracy, no i pakiet medyczny Luxmed, choć szczerze powiem, że w jego ramach korzystałam jedynie z medycyny pracy, jak musiałam przedłużyć badania :D
Plusy
Miła atmosfera, ciekawe obowiązki, podejście kierownictwa do pracowników, przestrzeganie przerw oraz czasu pracy, pakiet medyczny
Minusy
Niskie zarobki, brak socjalu
Praca bardZo fajna super atmosfera dobre Zarobki .
Plusy
Dobra atmosfera
Minusy
Mily zespol oraz wyrozumiale szefostwo dobrze mi sie pracowalo
Plusy
Sniadania
Minusy
Niskie dochody
Brak szacunku do siebie, ciągle kłótnie między pracownikami, a Pani kierownik ma to gdzieś, pracowałam w tym sklepie i nikomu nie polecam pracy w tym sklepie. Zgadzam się co piszą w komentarzach. Nie pozwólmy siebie tak traktować, musimy stanąć i powiedzieć nie, bo inaczej w tym sklepie gnebiom pracowników, osoby które już tam długo pracują. Nie polecam!
Plusy
Minusy
Brak kultury do siebie
Dużo zamieszania . Pracowałam na stanowisku mięsnym terminy wędlin mięsa ich przecena dawała wiele fo życzenia .... Trochę dużo stresu ale jak bym mogła wróciłabym tam do pracy .Kierownictwo trochę ich tam za dużo . Współpracownicy ze starą kadrą dało się pracować z nowymi nie bardzo .
Minusy
MAŁO ZGRANA EKIPA W PRACY DUŻO NOWYCH OSÓB NIE ZNAJĄCYCH SIE NA DANYM STANOWISKU
brak pojęcia o pracownikach , duży nacisk ,źle się tam pracuje
Minusy
Pani kierownik nigdy mnie nie pochwaliła chociaż miałam najlepszą aktywna sprzedaż zawsze się na mnie darła nigdy nie umiała mówić spokojnie
Plusy
Jeden dzień wolny jeden pracujący
Minusy
brak pochwał
Praca, w której zarobki są za niskie względem wykonywanej pracy. Atmosfera nieprzyjemna, pracownicy nie potrafią oddzielić życia prywatnego od zawodowego, kłótnie.
Wykonywanie pracy nie należącej do zakresu obowiązków kasjer- sprzedawca, brak wynagrodzenia za nadgodziny oraz brak przydzielania wolnego po nadgodzinach
Plusy
miła atmosfera pracy
Minusy
nadgodziny bez premi oraz bez przydzielania wolnego
niemożliwa ilość zadań i obowiązków do wykonania,
odpowiedzialność materialna za ukradziony towar
Plusy
nic
Minusy
zarząd
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,6