POLOmarket

Opinie pracowników firmy POLOmarket - Dźwirzyno, zachodniopomorskie

Znaleziono 1 opinię pasującą do wyszukiwania
Pracowałam ogólnie w trzech różnych polomarketach i pracę jako taką wspominam bardzo dobrze. Jasne, trzeba zapieprzać, ale zależy to też od ilości osób na zmianie no i przynajmniej coś się robi. Kierownicy rejonowi i audytorzy totalnie z kosmosu, wymagania mają jak sto, ale już kierownicy sklepu czy zmiany bardzo ludzcy, idzie się dogadać nt. np. dnia wolnego. Atmosfera ogólnie miła, wiadomo, że w każdej pracy znajdą się zołzy, ale ogółem wszyscy są dla siebie koleżeńscy. Nie ma odpowiedzialności materialnej za braki. Co do godzin pracy, kończysz zgodnie z grafikiem i wychodzisz, wszelkie nadgodziny są rekompensowane, czy to finansowo, czy (częściej) wcześniejszym wyjściem innego dnia. W pracy obiwiązuje przerwa piętnastominutowa, zwykle współpracownicy sami cię na nią wyganiają, chociaż jest dużo do zrobienia. Ogromny minus POLO to zarobki. Market płaci bodaj najmniej ze wszystkich na rynku pracy, przez co traci pracowników. Ciężko tam o jakiekolwiek premie, bo np. audytor potrafi obciąć od oceny sklepu 17% za zbyt długie paznokcie u pracowniczki. Właściwie opłaca się tam pracować tylko na sezon, a najlepiej na zleceniu (choć wg mnie tyle powinni płacić normalnie). Co do socjalu, to leży i kwiczy. Tyle co bony na święta, których wartość zależy od stażu pracy, no i pakiet medyczny Luxmed, choć szczerze powiem, że w jego ramach korzystałam jedynie z medycyny pracy, jak musiałam przedłużyć badania :D
Plusy
Miła atmosfera, ciekawe obowiązki, podejście kierownictwa do pracowników, przestrzeganie przerw oraz czasu pracy, pakiet medyczny
Minusy
Niskie zarobki, brak socjalu