POLOmarket

POLOmarket: opinie pracowników (43)

Znaleziono 43 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (48)

Miejsce pracy w którym większość pracowników miała w nosie to czy w Sklepie jest czysto czy brudno.

Typowy dzień w mojej pracy był taki że od godziny 8 do 16/18/20 pracowałem przy kasie lub wykładałem towar, polecam prace na pewien czas, raczej nie na stałe..

Kierownik niszczący psychikę byle by wbić nóż w plecy

Trafiłam na L4 kierowniczka później tak się wyżywała psychicznie na mnie że było to tak uciążliwe że musiałam zrezygnować z pracy albo dać się zniszczyć psychicznie. Masakra

Plusy

W 70 % dostosowują się do próśb grafikowych

Minusy

Niskie zarobki i współpraca kierownika z pracownikami

Polomarket

Nie polecam pracy w polomarkecie w Kętrzynie . Wyzysk ludzi, kierowniczka ma.ludzi za najgorsze g*wno. Chamska prostaczka .

Plusy

Minusy

Podla chamska kierowniczka

Obecny pracownik

Fajna przyjemna praca, luźna atmosfera. Jak ktoś lubi pracę w markecie, to może się tam odnaleźć...

Plusy

Atmosfera

Minusy

Niedziela Handlowa

polo market

Zarobki po trzech latach bez zmian,czyli najniższa ustawowa,skandal

Minusy

nie polecam uciekac jak naj dalej od tego miejsca naprawde brak slow same uklady brak premii i nie mila atmosfera brak tlumaczenia bardzo duzo stresu ciagle wysmiewanie szydzenie brak kultury szacunku ciagle obgadywanie jedni siedza nic nie robia ciagle tylko patrza w kamery nie polecam pani regionalnej poprostu jesli chcesz byc zdrowy i szanowany to omijaj to miejsce pracy.poprostu wykorzystywanie pracownikow znecanie psychicznie nie odpowiednie osoby na danym stanowisku brak rozwoju.zenada.

Ein guter Arbeitsplatz

Ein sicherer und friedlicher Ort.nette und freundliche Menschen, die helfen wollen.trotz der harten Arbeit angenehm.

Praca na chwilę

100 razy gorzej niż w biedronce wszyscy narzekają na biedronki ze brudno a tak na prawdę brud i wszystko inne jest dopiero w polomarkecie. Poprostu masakra wędliny z datą kończącą przeceniane na 50%. Jedna osoba robi za 3 kiedy inni stali pracownicy tzw. Lizodupcy piją sobie kawkę z kierownikami. Nie wiesz czegoś i się zapytasz to dostaniesz opier... A jak zrobisz po stwojemu to też dostaniesz opier... Cały czas tylko nagadywanie na siebie i obgadywanie zespołu. Wszyscy byli mili na początku a później pokazali jacy są naprawdę. Pracownik jest gorzej traktowany jak ścierką do podłogi

Polo

Jest ok praca fajna była nie ma zadnych zarzutów wpłata na czas trochę kadra zarządzająca nie ciekawa ale idzie przebolec.

Plusy

Socjale

Minusy

Kadra

sklep

atmosfera fajna polomarket przestał stnieć w inowrocławiu a jest mila wiec rozmowy nie małam

Zła atmosfera

Kała przełożeni do bani i dbajom o swojom dupe przet świętami brakuje wózków skanerów

Plusy

Bierzesz eolne kiedy chcesz

Minusy

Praca wnidziele i swięta i własna dzałalność

Polomarket Nidzica

Przyłączam sie do tej opinii z innej strony.Nie polecam najgorsze zło. Polo Market Nidzica nie polecam omijać szerokim łukiem Kierowniczka nie umie rozmawiać z pracownikami zero kultury mobing robisz za trzech premię ci zabiera nawet z toba nie porozmawia nie informuje o zabraniu premi jak by to było jej prywatne.Wulgarnie odnosi się do pracowników nie będę pisac jakimi slowami każdy chyba wie.Roboty nie do przerobienia przyjeżdża regionalna i jeszcze ci roboty dodaje tragedia.Płace niskie zero szkoleń atmosferą do bani.Omijać szerokim łukiem

Skandal

Firma dla której liczą się pieniądze a nie praca i czystość w sklepie. Było dobrze do puki grupa się nie skaczyla.. A jak się już skaczyla to zamiast im poczekać to zostałem zmuszony do podpisania pisma za porozumieniem stron.. Człowiek jak przedmiot

Plusy

Jakaś tam jalmuzna

Minusy

Brak szacunku dla czlowieka

Miejsce gdzie atmosfera pracy z dnia na dzień zniechecala do pracy

Wychodząc z domu do pracy nigdy nie było wiadomo, o której tak naprawdę się z niej wróci.

Plusy

Minusy

Na przerwie nie można było wyjść na dwór by chociaż chwilę zaczerpnąć świeżego powietrza.

Słabo

Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .

Nidzica

Polo Market Nidzica nie polecam omijać szerokim łukiem Kierowniczka nie umie rozmawiać z pracownikami zero kultury mobing robisz za trzech premię ci zabiera nawet z toba nie porozmawia nie informuje o zabraniu premi jak by to było jej prywatne.Wulgarnie odnosi się do pracowników nie będę pisac jakimi slowami każdy chyba wie.Roboty nie do przerobienia przyjeżdża regionalna i jeszcze ci roboty dodaje tragedia.Płace niskie zero szkoleń atmosferą do bani.Omijać szerokim łukiem.

Plusy

Socjal

Dobra atmosfera

Praca dobra, bez stresu, z całkiem dobrym kierownictwem. Naprawde nie ma na co narzekac.

Plusy

atmosfera, zarobiki

Sprzedawca

Plusy

praca, płaca, kierownictwo

Mila atmoswera

Fajna była ptaca.miły zespół dziewczyn. Przerwy. Duzo pracy

Plusy

Nic

Kiepskie 3

Wszystko zależy od ekipy. Czy ekipa zgrana. Jeśli tak praca ok jeśli nie.. Niestety ciężko się pracuje. Kiepska płaca. Godzinowe zmiany pracy niw są złe.

ruciane-nida

oceniam pracę bardzo pozytywnie,miła atmosfera,wynagrodzenie na czas,duży pakiet socjalny

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2.8

• POLOmarket