POLOmarket
Opinia pracownika firmy POLOmarket

Miejsce pracy w którym większość pracowników miała w nosie to czy w Sklepie jest czysto czy brudno.

12 września 2019
Typowy dzień w mojej pracy był taki że od godziny 8 do 16/18/20 pracowałem przy kasie lub wykładałem towar, polecam prace na pewien czas, raczej nie na stałe..
21 kwietnia 2020
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) - ...
100 razy gorzej niż w biedronce wszyscy narzekają na biedronki ze brudno a tak na prawdę brud i wszystko inne jest dopiero w polomarkecie. Poprostu masakra wędliny z datą kończącą przeceniane na 50%. Jedna osoba robi za 3 kiedy inni stali pracownicy tzw. Lizodupcy piją sobie kawkę z kierownikami.
Nie wiesz czegoś i się zapytasz to dostaniesz opier... A jak zrobisz po stwojemu to też dostaniesz opier... Cały czas tylko nagadywanie na siebie i obgadywanie zespołu. Wszyscy byli mili na początku a później pokazali jacy są naprawdę. Pracownik jest gorzej traktowany jak ścierką do podłogi
10 stycznia 2020
Kasjer sprzedawca (były pracownik) - Ścinawa, dolnośląskie
Jest ok praca fajna była nie ma zadnych zarzutów wpłata na czas trochę kadra zarządzająca nie ciekawa ale idzie przebolec.
Plusy
Socjale
Minusy
Kadra
19 sierpnia 2019
kasjer sprzedawca (obecny pracownik) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .