POLOmarket

Opinie pracowników firmy POLOmarket

Miejsce pracy w którym większość pracowników miała w nosie to czy w Sklepie jest czysto czy brudno.
Typowy dzień w mojej pracy był taki że od godziny 8 do 16/18/20 pracowałem przy kasie lub wykładałem towar, polecam prace na pewien czas, raczej nie na stałe..
Praca na chwilę
100 razy gorzej niż w biedronce wszyscy narzekają na biedronki ze brudno a tak na prawdę brud i wszystko inne jest dopiero w polomarkecie. Poprostu masakra wędliny z datą kończącą przeceniane na 50%. Jedna osoba robi za 3 kiedy inni stali pracownicy tzw. Lizodupcy piją sobie kawkę z kierownikami.
Nie wiesz czegoś i się zapytasz to dostaniesz opier... A jak zrobisz po stwojemu to też dostaniesz opier... Cały czas tylko nagadywanie na siebie i obgadywanie zespołu. Wszyscy byli mili na początku a później pokazali jacy są naprawdę. Pracownik jest gorzej traktowany jak ścierką do podłogi
Polo
Jest ok praca fajna była nie ma zadnych zarzutów wpłata na czas trochę kadra zarządzająca nie ciekawa ale idzie przebolec.
Plusy
Socjale
Minusy
Kadra
Zła atmosfera
Kała przełożeni do bani i dbajom o swojom dupe przet świętami brakuje wózków skanerów
Plusy
Bierzesz eolne kiedy chcesz
Minusy
Praca wnidziele i swięta i własna dzałalność
Polomarket Nidzica
Przyłączam sie do tej opinii z innej strony.Nie polecam najgorsze zło.

Skandal
Firma dla której liczą się pieniądze a nie praca i czystość w sklepie. Było dobrze do puki grupa się nie skaczyla.. A jak się już skaczyla to zamiast im poczekać to zostałem zmuszony do podpisania pisma za porozumieniem stron.. Człowiek jak przedmiot
Plusy
Jakaś tam jalmuzna
Minusy
Brak szacunku dla czlowieka
Słabo
Kilka lat stażu, zarobki bez nadgodzin około1800 netto, brak prawa do 14 dniowego urlopu wypoczynkowego ,na pozostały urlop pracownik wysyłany bez jakiej kolwiek konsultacji,grafik układany jak popadnie. Nie polecam tam pracy .
Nidzica
Polo Market Nidzica nie polecam omijać szerokim łukiem Kierowniczka nie umie rozmawiać z pracownikami zero kultury mobing robisz za trzech premię ci zabiera nawet z toba nie porozmawia nie informuje o zabraniu premi jak by to było jej prywatne.Wulgarnie odnosi się do pracowników nie będę pisac jakimi slowami każdy chyba wie.Roboty nie do przerobienia przyjeżdża regionalna i jeszcze ci roboty dodaje tragedia.Płace niskie zero szkoleń atmosferą do bani.Omijać szerokim łukiem.
Plusy
Socjal
Dobra atmosfera
Praca dobra, bez stresu, z całkiem dobrym kierownictwem. Naprawde nie ma na co narzekac.
Plusy
atmosfera, zarobiki
Sprzedawca
Plusy
praca, płaca, kierownictwo
Kiepskie 3
Wszystko zależy od ekipy. Czy ekipa zgrana. Jeśli tak praca ok jeśli nie.. Niestety ciężko się pracuje. Kiepska płaca. Godzinowe zmiany pracy niw są złe.
ruciane-nida
oceniam pracę bardzo pozytywnie,miła atmosfera,wynagrodzenie na czas,duży pakiet socjalny
lubin
Atmospera katastrofa .Nie można mieć własnego zdania bo jak się sprzeciwisz to już gadają.musisz podporządkować .kierownicy sami ustalaja i wprowadzają swoje regulaminy których nieprzestrzegaja.o urlopie zapomnij .wynagrodzenie fatalne .za chorobowe wszystko ci zabierają.Mobing w pracy .nie polecam pracy w Polo . Brak szacunku do klijenta .obiecują gruszki przy przyjęciu do pracy bony świąteczne po okresie próbnym co szalu nie ma żadnych paczek dla dzieci ani pakietow,chyba ze masz umowę na stale .
Plusy
nie ma plusow
Minusy
wszystko
Polomarket
Wyzysk totalny! Musisz pracować za 3 osoby i robisz tam wszystko! Wypiekasz bułki , obsługujesz na mięsnym, potem lecisz na kasę, bo znowu ktos nie przeszedł, potem znowu na mięsny, bo tam kolejka. ..masakra! takie wymagania! Często dzwonią po Ciebie, gdy masz dzień wolny! Nie miałam już siły!
Plusy
Żadnych
Niezbyt dobre miejsce pracy
Polo market w Piekarach śląskich to najgorsze zło jakie można podjąć.
Dobrze wspominam
Pracowałam ogólnie w trzech różnych polomarketach i pracę jako taką wspominam bardzo dobrze. Jasne, trzeba zapieprzać, ale zależy to też od ilości osób na zmianie no i przynajmniej coś się robi. Kierownicy rejonowi i audytorzy totalnie z kosmosu, wymagania mają jak sto, ale już kierownicy sklepu czy zmiany bardzo ludzcy, idzie się dogadać nt. np. dnia wolnego. Atmosfera ogólnie miła, wiadomo, że w każdej pracy znajdą się zołzy, ale ogółem wszyscy są dla siebie koleżeńscy. Nie ma odpowiedzialności materialnej za braki. Co do godzin pracy, kończysz zgodnie z grafikiem i wychodzisz, wszelkie nadgodziny są rekompensowane, czy to finansowo, czy (częściej) wcześniejszym wyjściem innego dnia. W pracy obiwiązuje przerwa piętnastominutowa, zwykle współpracownicy sami cię na nią wyganiają, chociaż jest dużo do zrobienia.
Ogromny minus POLO to zarobki. Market płaci bodaj najmniej ze wszystkich na rynku pracy, przez co traci pracowników. Ciężko tam o jakiekolwiek premie, bo np. audytor potrafi obciąć od oceny sklepu 17% za zbyt długie paznokcie u pracowniczki. Właściwie opłaca się tam pracować tylko na sezon, a najlepiej na zleceniu (choć wg mnie tyle powinni płacić normalnie). Co do socjalu, to leży i kwiczy. Tyle co bony na święta, których wartość zależy od stażu pracy, no i pakiet medyczny Luxmed, choć szczerze powiem, że w jego ramach korzystałam jedynie z medycyny pracy, jak musiałam przedłużyć badania :D
Plusy
Miła atmosfera, ciekawe obowiązki, podejście kierownictwa do pracowników, przestrzeganie przerw oraz czasu pracy, pakiet medyczny
Minusy
Niskie zarobki, brak socjalu
Bardzo dobra
Praca bardZo fajna super atmosfera dobre Zarobki .
Plusy
Dobra atmosfera
Jedynka
Tragedia.Kierownictwo nie potrafi rozmawiac z pracownikiem.pracoenik jest tam zerem musi byc jak ona powie bo inaczej zwalnia.brak kultury.
Dobrze
Mily zespol oraz wyrozumiale szefostwo dobrze mi sie pracowalo
Plusy
Sniadania
Minusy
Niskie dochody
Żagań
Brak szacunku do siebie, ciągle kłótnie między pracownikami, a Pani kierownik ma to gdzieś, pracowałam w tym sklepie i nikomu nie polecam pracy w tym sklepie. Zgadzam się co piszą w komentarzach. Nie pozwólmy siebie tak traktować, musimy stanąć i powiedzieć nie, bo inaczej w tym sklepie gnebiom pracowników, osoby które już tam długo pracują. Nie polecam!
Plusy
Minusy
Brak kultury do siebie
Giebnia
Możliwość rozwoju zawodowego, przyjazna atmosfera. Możkiwość awansu.
Plusy
atmosfera
Minusy
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w POLOmarket. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,6
2,6