Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Przerost formy nad treścią............

6 sierpnia 2019
Kadra zarządzająca bez podstawowej wiedzy, pracownicy z długoletnim stażem pracy uważają się za lepszych od innych, są bez wykształcenie, bez jakichkolwiek wiedzy na temat współpracy i kultury, żeby nie powiedzieć głupi. Zarobki marne, możliwość awansu zerowa. Mobbing to codzienność. Najgorszy jest jednak brud, brak remontów, sprzątaczki sprzątają tylko jak to się mówi "rynek" , koszmar, kto pamięta lata 80-te, to wie o czym pisze, a kto nie pamięta to może cofnąć się w czasi.
Plusy
nie ma plusów
Minusy
mobbing i brak reakcji na mobbing, marne zarobki
Similar reviews
15 czerwca 2020
Same role
Bardzo niskie zarobki a BARDZO duża odpowiedzialność finansową oraz zakres obowiązków, praca stresujaca, brak nadgodzin, brak możliwości rozwoju.
Omijać pracę na poczcie na ul Akademickiej i Bukowej w Koszalinie.
Plusy
Minusy
Bardzo niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera w pracy, brud i chaos, okropna naczelniczka
22 maja 2020
Brak empatii, kierownik faworyzuje pracowników, niemiła atmosfera pracy.
15 maja 2020
Urząd Pocztowy w którym obecnie pracuję na stanowisku Listonosza, jest w miarę ok, na rozmowie z Naczelnikiem dowiedziałem się że będę miał swój rejon po przeszkoleniu tygodniowym przez innego listonosza, wyszło tak że po tygodniu pracy z innym pracownikiem, jestem listonoszem rezerwowym bez własnego stałego rejonu mimo zapewnień na rozmowie, i trzeba latać w każdym rejonie, gdzie jest potrzeba bez wcześniejszego zapoznania się z nim.... Bez znajomości rejonu kończę pracę po 10h, włącznie z rozliczeniem... dodatkowo oprócz urzędu macierzystego mam trzy agencje do rozliczania, gdzie są kolejki listonoszy bo pracownicy tych placówek nie nadążają z obsługą listonoszy. Płaca zasadnicza poniżej średniej krajowej. Kary za zgubienie listu, zwrotki czy czegoś innego przewyższają wysokość wynagrodzenia miesięcznego na poczcie. Nie polecam pracy
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9