Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Warszawa UP Melomanów

6 listopada 2017
Beznadziejne szkolenie, brak informacji na szkoleniu BHP o limicie w podnoszeniu dla kobiet i mężczyzn, dopuszczenie do pracy bez szkolenia przeciwpożarowego. Naczelnik osoba o dziwnej psychice lubiąca straszyć pracowników którym kończy się umowa. TZW szkolenie stanowiskowe to mit i legenda, 2 dni z kimś przyglądania sie kolejne 2 jak ten ktoś się przygląda i samemu na okienko i radź sobie jak potrafisz. Naczelnik o znikomej wiedzy z zakresu pracy, jak i prawa pracy. Jedno co fajne to ludzie z którymi przyszło mi pracować te 3 miesiące. Kontroler urzędu cudowna osoba która wg mnie powinna być naczelnikiem
Plusy
Minusy
niskie zarobki w stosunku do pracy i odpowiedzialności
26 sierpnia 2020
Ta sama rolaTa sama lokalizacja
asystent (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Praca bardzo ciężka za marne pieniądze. Duża odpowiedzialność finansowa. Praca na dwie zmiany od 7-15 i od 14 - 22.
Plusy
Terminowe wyplaty
Minusy
Małe pensje, ogrom pracy i duża odpowiedzialność
11 sierpnia 2020
Analityk Biznesowy (były pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Gdybyś się kiedyś zastanawiał czy warto podjąć pracę jako analityk biznesowy w PPSA - nie rób tego!
Plusy
Minusy
wszystko pozosałe
19 lutego 2020
Pracownik poczty (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Pracuję w agnecji pocztowej. Pracowałam w wielu miejscach między innymi w sklepie monopolowym i nie traciłam nerwów tak bardzo jak tutaj w placówce państwowej. Umowa zlecenie = wynorzystywanie, zero płatności za przebyte choroby czy uzasadnioną nieobecność w pracy, zarobki wysokie pod warunkiem, że pracuje się przez cały miesiąc po 8 h bez dnia przerwy oczywiście nie licząc sobót i niedziel. Wpłaty w wysokości nawet 50000 i brak liczarki. Wszystko trzeba liczyć ręcznie, a w razie razie pomyłki oczywiście oddać z pensji. Ludzie niszczący psychike do granic możliwości, i szef pozwalający na oplucie cie w twarz byle by tylko zatrzymać klientów i zarobic. Jednym słowem masakra. Nie wspominając już o nadgodzinach, xa które nikt ci nie zapłaci.