Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

były pracownik obsługi kliena

13 kwietnia 2017
Na szczęście jestem już byłym pracownikiem Poczty Polskiej. Przepracowałam tam 3 miesiące ( były to dla mnie najgorsze trzy miesiące pracy). Po okresie próbnym postanowiłam odejść. Pisze, to aby ostrzec wszystkie osoby, które noszą się z zamiarem pracy w tej firmie! Nie idźcie tam! To co tam się dzieje jest straszne. Szkolenie trwa jeden dzień i polega na tym, że dowiadujesz się o historii PP oraz przechodzisz szklenie BHP. Na drugi dzień już do urzędu przez 4-5 dni siedzisz u boku nowej koleżanki, aby przyuczyć się do pracy. Niestety bardzo ciężko nauczyć się wszystkiego od razu, a koleżanka, która ma nas uczyć sama jest bardzo zestresowana i zaganiana nie mając czasu na to aby nas Cię przyuczyć. Po czym siadasz samemu przy okienku i radź sobie sam!. Przyjmuj listy, polecaj gazety, książki, kredyty, ubezpieczenia ,cała inny asortyment PP oraz słuchaj zdenerwowanych klientów, że nie mogą dzisiaj odebrać listu ponieważ listonosz nie wrócił jeszcze z rejonu. Jednego dnia przyszło mi nawet promować PODPAŁKĘ DO GRILLA.Nie m czasu nawet na to żeby iść do toalety, a jak już zajdziesz chwilę żeby zjeść, to nagle Pani kierownik Cię woła bo bardzo dużo ludzi. Ciągle dopłacanie, bo coś nie tak. Przy takim natłoku i stresie trudno się nie pomylić. Jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia, to można na nie liczyć. Ale to dlatego, że jest tam ciągła rotacja ludzi i ciągle kogoś brakuje. Ludzie zwalniają się sami. Podam przykład, który nie mogę zapomnieć do dnia dzisiejszego. Pani X przyszła wysłać lis, Pani przy obsłudze klienta przyjęła list. Następnego dnia przyszedł zdenerwowany mąż Pani - więcej...
Similar reviews
22 maja 2020
Doradca Klienta (były pracownik) - Kruszwica, kujawsko-pomorskie
Brak empatii, kierownik faworyzuje pracowników, niemiła atmosfera pracy.
9 marca 2020
Obsługa klienta (były pracownik) - Swarzędz, wielkopolskie
Jak ktoś jest bystry, ogarnięty to nawet nadmiar pracy, stres związany z klientami, pieniędzmi nie będzie przeszkodą. Praca spoko, ale mogliby by więcej płacić ponieważ rzeczy, które trzeba tam ogarniać to nie są adekwatne do tego wynagrodzenia. Często pracują mądre, fajne osoby.Tak naprawdę jest to praca na stanowisku obsługa klienta, pracownik biurowy, kasowy, kontroler a czasem robi za listonosza zwłaszcza, że często listonosze się zmieniają.
9 stycznia 2020
Stanowisko obsługi klienta (były pracownik) - lubuskie
Praca wymagająca i stresująca. Poza obsługą klientów masę innych rzeczy do zrobienia.Wieczne kolejki, zniecierpliwieni klienci i nacisk na wciskanie towaru za oszałamiającą kwotę 30 zł premii zadaniowej. Zarobki przy tych wymaganiach, odpowiedzialności materialnej za wszystko i ilości obowiązków też są żartem. Odradzam i nie polecam.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9