Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

UP Gryfice

4 października 2018
Spędziłam tam dobre 8 miesięcy swojego życia i faktycznie jest wieczna presja i nawet nie chodzi o ilość klientów ale fakt że na każdym kroku trzeba namawiać ludzi na kupno produktów totalnie nie związanych z poczta .. jeszcze trochę będą tam sprzedawać mięso. Sami ludzi z którymi pracowałam byli bardzo pomocni ale prawda jest taka, gdy nie jesteś ogarnięty to nie dasz sobie rady zwłaszcza gdy pomylisz się przy wydawaniu reszty bo przecież Asystent ds obsługi klienta nie przyjmuje tylko listów czy paczek, ale również obsługa banku pocztowego w tym wypłacanie pieniędzy przez klienta proponowaniem założenia konta osobistego a nawet wzięcia kredytu. Oprócz odpowiedzialności za czynności wykonane na okienku każdy z pracowników jest odpowiedzialny materialnie za towar dostępny na sali obsługi jak i za ladą czyli płacisz z własnej kieszeni gdy któraś z koleżanek nie pobierze opłaty za kopertę. Na koniec miesiąca jesteś rozliczany ze swoich planów sprzedażowych... I nie wcale nie znaczków tylko tego całego szmelcu dookoła. Niestety ale to już nie są czasy gdy Poczta Polska była tylko i wyłącznie firma państwowa.
Plusy
Stabilność zatrudnienia
Minusy
Cala reszta włącznie ze śmiesznym etatem 0.875 i płaca
Similar reviews
22 maja 2020
Doradca Klienta (były pracownik) - Kruszwica, kujawsko-pomorskie
Brak empatii, kierownik faworyzuje pracowników, niemiła atmosfera pracy.
9 marca 2020
Obsługa klienta (były pracownik) - Swarzędz, wielkopolskie
Jak ktoś jest bystry, ogarnięty to nawet nadmiar pracy, stres związany z klientami, pieniędzmi nie będzie przeszkodą. Praca spoko, ale mogliby by więcej płacić ponieważ rzeczy, które trzeba tam ogarniać to nie są adekwatne do tego wynagrodzenia. Często pracują mądre, fajne osoby.Tak naprawdę jest to praca na stanowisku obsługa klienta, pracownik biurowy, kasowy, kontroler a czasem robi za listonosza zwłaszcza, że często listonosze się zmieniają.
9 stycznia 2020
Stanowisko obsługi klienta (były pracownik) - lubuskie
Praca wymagająca i stresująca. Poza obsługą klientów masę innych rzeczy do zrobienia.Wieczne kolejki, zniecierpliwieni klienci i nacisk na wciskanie towaru za oszałamiającą kwotę 30 zł premii zadaniowej. Zarobki przy tych wymaganiach, odpowiedzialności materialnej za wszystko i ilości obowiązków też są żartem. Odradzam i nie polecam.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9