Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

To nie jest najgorszy pracodawca!

2 grudnia 2013
Wystarczy nie porównywać wynagrodzenia do średniej krajowej (czy do siecówek) i jest ok.
Trudno jest pracować w firmie przechodzącej zmiany, bo "stare", pożera młode, niedoświadczone dzieci.

W związku ze zmianami, ścieżka rozwoju jest, minimum, niejasna. W tej instytucji, kto "wszedł", na ogół zostawał na danym stanowisku do emerytury, awanse nie są efektem naturalnym dobrej pracy.

Nie jest łatwo i widzę nowe kadry, które się zniechęcają.

Podobno Poczta się zmienia, kiedyś w to wierzyłam, a teraz, chyba chcę wierzyć...
Plusy
stabilność zatrudnienia, silna kultura wewnętrzna firmy
Minusy
niskie zarobki, zderzenie dwóch, odmiennych kultur
Similar reviews
22 maja 2020
Brak empatii, kierownik faworyzuje pracowników, niemiła atmosfera pracy.
9 marca 2020
Jak ktoś jest bystry, ogarnięty to nawet nadmiar pracy, stres związany z klientami, pieniędzmi nie będzie przeszkodą. Praca spoko, ale mogliby by więcej płacić ponieważ rzeczy, które trzeba tam ogarniać to nie są adekwatne do tego wynagrodzenia. Często pracują mądre, fajne osoby.Tak naprawdę jest to praca na stanowisku obsługa klienta, pracownik biurowy, kasowy, kontroler a czasem robi za listonosza zwłaszcza, że często listonosze się zmieniają.
19 lutego 2020
Pracuję w agnecji pocztowej. Pracowałam w wielu miejscach między innymi w sklepie monopolowym i nie traciłam nerwów tak bardzo jak tutaj w placówce państwowej. Umowa zlecenie = wynorzystywanie, zero płatności za przebyte choroby czy uzasadnioną nieobecność w pracy, zarobki wysokie pod warunkiem, że pracuje się przez cały miesiąc po 8 h bez dnia przerwy oczywiście nie licząc sobót i niedziel. Wpłaty w wysokości nawet 50000 i brak liczarki. Wszystko trzeba liczyć ręcznie, a w razie razie pomyłki oczywiście oddać z pensji. Ludzie niszczący psychike do granic możliwości, i szef pozwalający na oplucie cie w twarz byle by tylko zatrzymać klientów i zarobic. Jednym słowem masakra. Nie wspominając już o nadgodzinach, xa które nikt ci nie zapłaci.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9