Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Zobacz wszystkie opinie o firmie Poczta Polska

Pracownik
Listonosz (były pracownik) –  Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie5 czerwca 2019
Zanim się zatrudnisz w tej komunistycznym kolchozie musisz wiedzieć bo nie usłyszysz tego w trakcie rekrutacji : pensja podstawa to żenada. Premia jedna nie do zdobycia (firma na minusie), druga premiera to 60 zł brutto. Trzecia to absencyjna ok 10% twojej podstawy. Stazowe za 3 lata jak doczekasz w wysokości 60 brutto. 13 pensja to fikcja bo nie otrzymasz jej bo umowy są na czas określony a tuż przed nią ci nie przedłuża. Wyjadacze z 20 / 30 letnim stażem nic nie robią bo nie muszą. Wszechobecny alkohol w godzinach pracy to norma. Jak nie pijesz to nie jesteś swój chłop. Kompetencji kadry kierowniczej nie oczekuj bo wszyscy są po rodzinie i z dlugoletnimi układami. Narzędzia pracy zepsute i z minionej epoki. No ale jest Multisport! Przeczytaj opinie w internecie i poważnie to przemysl. Powodzenia.
Plusy
Multisport za 46
Minusy
Bardzo dużo

Inne opinie pracowników firmy Poczta Polska

w biurach
kierowca pow.3,5 t (były pracownik) –  Lublin, lubelskie27 listopada 2019
wszędzie wyścig szczurów nie licz na pomoc innych pracowników
Plusy
pakiety socjalne 13 pensja
Tragedia
Zwykły pracownik (były pracownik) –  wielkopolskie23 października 2019
Ja pracowalam na poczcie prawie 2lata. I też swoje przeszłam z tą firmą.To co się tam dzieje to jest tragedia. Stali pracownicy pracujacy juz dłuższy czas ryją pod tymi ktorzy sa nowi donoszą, robia pod górkę a sami uważaja sie za Bóg wie kogo i są nie tykalni. Ciągły stres i nerwy. Naprawdę jak trafi się na chamskich współpracowników to człowiek ma przesrane bo nowemu będzie sie ciągle obrywać a kapuś będzie głaskany po głowie przez kierownictwo.
Minusy
Stres, atmosfera, zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.