Poczta Polska
Zobacz wszystkie opinie o firmie Poczta Polska

Poczta Polska

Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Miejsce pracy z miłą atmosferą

Atmosfera w firmie miła, niestety bardzo niskie zarobki, brak możliwości rozwoju. Wysoka kultura osobista pracowników.

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Praca dla ludzi o silnych nerwach.

Pracuję w agnecji pocztowej. Pracowałam w wielu miejscach między innymi w sklepie monopolowym i nie traciłam nerwów tak bardzo jak tutaj w placówce państwowej. Umowa zlecenie = wynorzystywanie, zero płatności za przebyte choroby czy uzasadnioną nieobecność w pracy, zarobki wysokie pod warunkiem, że pracuje się przez cały miesiąc po 8 h bez dnia przerwy oczywiście nie licząc sobót i niedziel. Wpłaty w wysokości nawet 50000 i brak liczarki. Wszystko trzeba liczyć ręcznie, a w razie razie pomyłki oczywiście oddać z pensji. Ludzie niszczący psychike do granic możliwości, i szef pozwalający na oplucie cie w twarz byle by tylko zatrzymać klientów i zarobic. Jednym słowem masakra. Nie wspominając już o nadgodzinach, xa które nikt ci nie zapłaci.

Słupsk

Brak rozwoju zawodowego ,niskie płace ,mobing ,niewykształcona kadra kierownicza,firma polityczna.

Wytrwałem w tej firmie 3 lata i uważam, że o 3 za dużo. Najniższa krajowa, kilometrówka nie zmieniła się od 20 lat. Praktyczny brak socjalu, ogromne rejony, tony ulotek i gazetek reklamowych do rozniesienia, wiecej niż listów. Ciągłe rozbiórki rejonów. A na koniec i tak jest twoja wina

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, brak socjalu, niekompetentna kadra kierownicza, zaplecze PRL

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Poczta Polska z

• Poczta Polska
  • Miejsce pracy z miłą atmosferą