Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Śmiech na Sali

20 sierpnia 2019
Listy nieważne, najważniejszy handel gazetki, plany sprzedażowe zawyżone, dają 70gr od kilometra muzgi jak po mieście się kręcisz silnik nie gaśnie zrobisz 5km ale spalisz paliwa za 20zl a oni dadzą Ci 5zl, prawda jest taka że szukają niezłych jeleni, a tam na górze w Lublinie myślą tylko co tu dorzucić do swojej oferty żeby listonoszowi się nie nudziło, może batoniki, niedługo będzie z wagą jeździł bo na wagę będzie mięso sprzedawał. A i ta praca wogole jest niezgodna z prawem pracy, niema przerwy żadnej listonosz i niema gdzie się załatwić więc pampers. Urlopu nie mozesz wziac kiedy potrzebujesz bo niema kto cie zastapic, w domu liczysz i zapisujesz kto ci za gazetki nie zaplacil, okazuje sie ze musisz czesto dokladac ze swoich I dużo innych śmiesznych rzeczy jak na te czasy, których nie chce mi się wymieniać. Ale jak za taka pracę to 1700zl to trochę za mało nie sądzicie
Plusy
Nie ma
Minusy
To co wyżej plus wiele innych niewymienionych
Similar reviews
15 maja 2020
Same role
Listonosz (obecny pracownik) - Łódź, łódzkie
Urząd Pocztowy w którym obecnie pracuję na stanowisku Listonosza, jest w miarę ok, na rozmowie z Naczelnikiem dowiedziałem się że będę miał swój rejon po przeszkoleniu tygodniowym przez innego listonosza, wyszło tak że po tygodniu pracy z innym pracownikiem, jestem listonoszem rezerwowym bez własnego stałego rejonu mimo zapewnień na rozmowie, i trzeba latać w każdym rejonie, gdzie jest potrzeba bez wcześniejszego zapoznania się z nim.... Bez znajomości rejonu kończę pracę po 10h, włącznie z rozliczeniem... dodatkowo oprócz urzędu macierzystego mam trzy agencje do rozliczania, gdzie są kolejki listonoszy bo pracownicy tych placówek nie nadążają z obsługą listonoszy. Płaca zasadnicza poniżej średniej krajowej. Kary za zgubienie listu, zwrotki czy czegoś innego przewyższają wysokość wynagrodzenia miesięcznego na poczcie. Nie polecam pracy
14 stycznia 2020
Same role
Listonosz (były pracownik) - Kraków, małopolskie
polecam firmę dobry początek na start ,dobra szkoła cierpliwości i pokory
31 grudnia 2019
Same location
Pracownik sortowni (były pracownik) - Lublin, lubelskie
Praca w Lublinie na sortowni nie polecam ludzie okropni nikt nikomu ze starszych nie pomoze mobbing totalny od kierownikow po starszych pracownikow przyjmuja tylko na 3 miesiace i wywalaja bez wypowiedzenia i bez konkretnej przyczyny jak sie chcesz czegos dowiedziec to nikt nie umie ci nic konkretnie wytlumaczyc. Szkoda czasu bo praca fajna i ciekawa ciekawaiciekciekawdobrze platna ale co z tego jak bez mozliwosci dluzszej pracy. Stabilnej i dajaca mozliwosc jakiejs pewnej pracy dla mlodych.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9