Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Poczta Polska

10 września 2014
Miła atmosfera, oceniam pracę w tej firmie bardzo korzystnie, zdobyłem tam doświadczenie.
26 sierpnia 2020
asystent (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Praca bardzo ciężka za marne pieniądze. Duża odpowiedzialność finansowa. Praca na dwie zmiany od 7-15 i od 14 - 22.
Plusy
Terminowe wyplaty
Minusy
Małe pensje, ogrom pracy i duża odpowiedzialność
15 czerwca 2020
asystent (były pracownik) - Koszalin, zachodniopomorskie
Bardzo niskie zarobki a BARDZO duża odpowiedzialność finansową oraz zakres obowiązków, praca stresujaca, brak nadgodzin, brak możliwości rozwoju. Omijać pracę na poczcie na ul Akademickiej i Bukowej w Koszalinie.
Plusy
Minusy
Bardzo niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera w pracy, brud i chaos, okropna naczelniczka
5 stycznia 2020
Obsługa klienta (były pracownik) - Wrocław, dolnośląskie
Po roku pracy "w okienku" na Poczcie Polskiej w jednym z największych miast w Polsce, stwierdzam że była to najtrudniejsza, najbardziej wymagająca i najmniej płatna praca jaką do tej pory wykonywałam. Typowy dzień pracy to obsługa klienta plus masa dodatkowych rzeczy do wykonania. Multitasking w tej pracy trzeba mieć opanowany do perfekcji, ale oprócz ponaglającego szefa masz jeszcze nad głową niecierpliwego klienta :) Ludzie, którzy myślą, że pani na poczcie tylko siedzi i pije kawkę (jak to w urzędzie - tylko szkoda, że petenci zapominają, że są w urzędzie a nie w oborze) są w bardzo dużym błędzie. Zarobki marne, premie sprzedażowe jeszcze marniejsze. Praca z gotówką trzymaną w zwykłej biurkowej szufladzie, latająca luzem, bez klucza. Na zapleczu Pani w kasie trzyma drobne w kubeczkach po Jogobelli. Linoleum, zalany sufit, kupa kurzu a pod krzesłem wytarta dziura do betonu. PRL pełną gębą.