Poczta Polska
Zobacz wszystkie opinie o firmie Poczta Polska

Poczta Polska

Opinia pracownika firmy Poczta Polska

kierowca ce olsztyn

kierownik j.......M oszust i kłamca który mówi to co chcesz usłyszeć czyli praca po 8 godzin realne zarobki to 3,5tys netto wolne weekendy i cuda na kiju . mając do dyspozycji grafik który jest na miesiąc nie przedstawia go na rozmowie kwalifikacyjnej co by pokazało styl pracy i godziny pracy. co pokazuje taki grafik bo jest godzina rozpoczęcia i zakończenia pracy co wskazuje na np 13 godzin a w rzeczywistości jest to około 14 z czego w tym czasie masz zapłacone za11.5 godz bo w tych godzinach masz oc 20 minut i pcp 3 godziny a to sie nie wlicza do czasu pracy a płatne pół dziennej stawki godzinowej to dlatego masz zapłacone za 11.5 godz a nie za 10 godzin z 14 które jestes w pracy. wolne weekendy to ma ale j........ nie ty kierowco i po 8 godzin to też pracuje j........ ale nie ty kierowco i twoim zadaniem jest rozwiezienie i ROZŁADOWANIE towaru który zostanie ci załadowany w Olsztynie a na rozmowie twoje obowiązki to otworzyć dzwi i podjechać pod rampe zamknąć drzwi rozwieść towar. a to gdzie sie odbywa pcp to jeszcze sobie panie j......... wyjasnimy i czy kierowca może dzień w dzień pracować po około 14 godzin też sobie wyjaśnimy. początkowo w Bydgoszczy a jak to nie pomoże to Warszawa .Pozdrawiam cie OSZUŚCIE i do zobaczenia

Zabrze

Praca na max pol roku, zdiobyc doswiadczenie i isc dalej...

Wytrwałem w tej firmie 3 lata i uważam, że o 3 za dużo. Najniższa krajowa, kilometrówka nie zmieniła się od 20 lat. Praktyczny brak socjalu, ogromne rejony, tony ulotek i gazetek reklamowych do rozniesienia, wiecej niż listów. Ciągłe rozbiórki rejonów. A na koniec i tak jest twoja wina

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, brak socjalu, niekompetentna kadra kierownicza, zaplecze PRL

Poczta

Mniej niż tutaj nie zarobisz nigdzie, socjal to porażka. Pierdolnik straszny i zawsze jest na listonosza. Samochód zaorany gorzej niż na rozwozeniu gastro. Ciągłe skargi klientów. Coraz większe wymogi sprzedażowe. Niedługo listonosz listy bęďzie dostarczał dodatkowo, a głownie sprzedawał. Cuksy i długopisy bo z tego prezesi mają premie. Ty z tego masz 50zł premi miesięcznie. Najniższa krajowa podciągana premią. Ciągłe awarie systemów. Generalnie od 50 lat bez zmian. Tylko doszły tablety i zamoast koni samochody które naprawiasz ze swojej kieszeni. Ogólnie odpowiedzialność ogromna, wynagrodzenie minimalne

Plusy

Wolne weekendy

Minusy

Niskie zarobki, socjal tragiczny, problemowi klienci, niszczenie swojego sprzętu, brak organizacji

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu