Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Zobacz wszystkie opinie o firmie Poczta Polska

nie polecam kołchoz
listonosz (były pracownik) –  up2 skierniewice8 maja 2019
pracowałem około lat jako listonosz w up 2 skierniewice z własnym autem,za zużycie auta za mało płacą z kilometra ,auto dostaje po ,dupie ,w terenie spalanie 2 krotnie wyższe niż normalnieniskie zarobki za tą prace,idziesz do pracy i na biegu zmieniają ci rejon,rozbiórki rejonów jak ktoś jest urlopie itp.pracujesz charytatywnie ,nie płacą dodatkowo a robotę trzeba zrobić,nie sprawiedliwy podział rejonów ,przykład na 1 rejonie praca bezstresowa ,mało poleconych .paczek ,zwykłych listów itd,na innym rejonie padasz na mordę i nie wyrobisz sie aby jednego dnia wszystko roznieść,nie wszyscy ale jest wiele ludzi że myślą ze on jest klijentem a listonosz jest nikim,mineły czasy szacunku dla listonosza,ale to jest tylko wina kierowników i naczelników,jeżeli nie pozmniejszają rejonów i nie podniosą płacy ,nie polecam
Plusy
napiwki z ręt i emerytur
Minusy
małe zarobki, brak szacunku dla pracownika

Inne opinie pracowników firmy Poczta Polska

w biurach
kierowca pow.3,5 t (były pracownik) –  Lublin, lubelskie27 listopada 2019
wszędzie wyścig szczurów nie licz na pomoc innych pracowników
Plusy
pakiety socjalne 13 pensja
Tragedia
Zwykły pracownik (były pracownik) –  wielkopolskie23 października 2019
Ja pracowalam na poczcie prawie 2lata. I też swoje przeszłam z tą firmą.To co się tam dzieje to jest tragedia. Stali pracownicy pracujacy juz dłuższy czas ryją pod tymi ktorzy sa nowi donoszą, robia pod górkę a sami uważaja sie za Bóg wie kogo i są nie tykalni. Ciągły stres i nerwy. Naprawdę jak trafi się na chamskich współpracowników to człowiek ma przesrane bo nowemu będzie sie ciągle obrywać a kapuś będzie głaskany po głowie przez kierownictwo.
Minusy
Stres, atmosfera, zarobki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.