Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Zobacz wszystkie opinie o firmie Poczta Polska

Mniej niż zero ;)
Obsługa klienta (obecny pracownik) –  Żory, śląskie18 lutego 2019
Sytuacja w pracy zalezna od humorkow kadry kierowniczej.... niestety od dłuższego czasu nie jest najlepsza atmosfera. Chyba ze ktos przyjazni sie z p kierownik badz p naczelnik, wtedy ma jak pączek w maśle ;) w przeciwnym wypadku mozna zapomniec o zyciu prywatnym, gdyz zmiany ustalane zlosliwie na przekor pracownikom. Zaletą jest pakiet socjalny, karta Multisport oraz wyplata na czas. Jednak wysokosc wyplaty nie jest adekwatna do zakresu obowiazkow i planow do wykonania. Bez znajomości absolutnie nie ma mozliwosci jakiejkolwiek podwyzki czy awansu. Polecam mlodym, jako zdobycie doświadczenia zawodcwego gdyz przyjmuja wszystkich z braku rąk do pracy ale potem szybko uciekajcie. Czesto mozna uslyszec, ze jesli sie nie podoba to mozna sie zwolnic. Niestety osoby zarzadzajace jeszcze sie nie zorientowaly ze czasy gdy na jedno miejsce bylo kilku chetnych dawno minęły.

Inne opinie pracowników firmy Poczta Polska

Szkolenie? Nigdy wiecej współpracy
Listonosz (były pracownik) –  Leszno, wielkopolskie15 października 2019
To co mi przedstawiono na rozmowie o pracę było przeciwieństwem tego, co musiałam wykonywać.
4h pracy? - pravujesz, póki nie rozniesiesz listów, free nadgodziny
Pracownik mobilny? - biegaj pieszo z torbą do pasa
Znajomość topografi miasta? - i tak wyślemy cię do innej miejscowości, ktorej nie znasz
Tak można wymieniać cały dzień
Plusy
Minusy
Totalna zlewka ze strony naczelnika poczty
Poczta Praca przy obsłudze gotówkowej
Pracownik ds. Obsługi Gotówkowej (obecny pracownik) –  Nowy Sącz, małopolskie13 października 2019
Moja praca na stanowisku pracownik ds. obsługi got. była moim wyzwaniem ale i nową nauką . Cieszę się że mogłam tam pracować, wiele się nauczyć i poznać wiele ciekawych ludzi ( kolegów i koleżanek ) Praca spokojna, z daleka od klienta. Będę miło wspominać tą pracę i mam nadzieję że kiedyś w przyszłości będę mogła tam jeszcze pracować.
Plusy
atmosfera, praca spokojna z daleka od klienta
Minusy
zarobki, II zmiany i nocki

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.