Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Zobacz wszystkie opinie o firmie Poczta Polska

Praca tylko dla młodych... A potem uciekać
Obsługa klienta (były pracownik) –  Szczecin, zachodniopomorskie28 czerwca 2019
Tak jak w tytule. Praca na poczcie jako 1 praca w życiu w celu nabycia doświadczenia. Nie rozumiem młodych osób które pracują tam dłużej niż rok. Ja dokładnie po 9 mscach się zwolniłam. Teraz mam o niebo lepszą pracę - rozwinęłam skrzydła. Zarobki na poczcie to dno nie ma nawet o czym mówić. Atmosfera zależy na kogo się trafi na zmianie. Naczelnik i kierowniczka - mobbing, wyzysk pracownika. Brak szans na jakikolwiek awans i rozwój. Masz tylko siedzieć na obsludze klienta i się użerać - pomimo posiadania wyższego wykształcenia w administracji i kadrach. Lepsze stanowiska.... zapomnij! Podsumowując praca dobra dla mało wymagajacych i mało ambitnych osób.
Plusy
Umowa o pracę - chociaż teraz to już wszędzie standard.
Minusy
Za dużo żeby się rozpisywać.

Inne opinie pracowników firmy Poczta Polska

Słaba praca słaba płaca
Obsługa klienta (były pracownik) –  Warszawa, mazowieckie10 października 2019
Z premia można wyciągnąć może 2 tysiące na rękę, odpowiedzialność materialna zabierają z pensji..
Jedyny plus to tani multisport
zero totalne zero- odpowiedz
kierownik zmiany (obecny pracownik) –  Praszka, opolskie9 października 2019
Witam. Piszę odnośnie opinii "zero totalne zero". Jak dobrze być w internecie anonimowym listonoszem... ale niestety jedno słowo zdradziło byłego pracownika UP Praszka( który w swojej krótkiej karierze listonosza) 80% swojego zatrudnienia przebywał na chorobowym.Ups .... Słowo - rewir- ono Panią"podpisało". Pani Ma-no. Bez szkolenia w rejon? Hm...ciekawe czyje podpisy szkoleń są w aktach? Pani Ma-no...Kolesiostwo? Gdyby Pani była w temacie ....no coż ,skoro Pani ma wiedzę o rejonach obciążonych 140%!!! i 80% !!!! i kolesiostwem z tym związanym,żal mi Pani. Darła się... tak się darła ,że listonosze z przerażenia pouciekali. Muszę poinformować,że cała cudowna ekipa listonoszy UP Praszka pracuje w nie zmieniomym od lat składzie i ma się dobrze. Mimo wszystko pozdrawiam Panią serdecznie . Życzę powodzenia i odwagi. Dlaczego odwagi? Ponieważ ,żal mi tych wszystkich ludzi,którzy piszą bzdury anonimowo a nie podpisują się. Zadajmy sobie pytanie ... dlaczego? Ano dlatego ,że jeżeli byłaby to prawda mieliby odwagę się podpisać.
Z poważaniem.
Kier.zmiany UP Praszka
Violetta H
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.