Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Zobacz wszystkie opinie o firmie Poczta Polska

Dno totalne
asystent (obecny pracownik) –  Opole, opolskie25 marca 2017
Nikomu nie polecam pakować się w PP. Wynagrodzenie w porównaniu do odpowiedzialności i ogromu pracy nie adekwatne. 1500 netto, czasem rzucą jakąś śmieszną premią np. na święta 200 zł. Co nie starcza nawet na braki i kradzieże na urzędzie. Pracuję na filii UP, wszystko jest na naszej głowie od rozliczania listonoszy, przez opracowywanie listów, aż do obsługi klienta.Ci zaś nie zdają sobie sprawy ile jest pracy i że nie tylko naszym obowiązkiem jest ich obsługiwanie, co wiąże się z chamskimi uwagami, poniżaniem i stresem. Współpracownicy jak najbardziej na plus, za to kierownictwo jak dla mnie całe do wymiany. Nikt się nie interesuje czy sobie radzisz, czy jest problem, cokolwiek. Możliwości rozwoju = ZERO, stanowiska wyższe obsadzone przez siostry, kuzynki, brata dziewczyny itp. jak coś się zwolni to na ew. zastępstwo. To co mówią na rozmowach rekrutacyjnych mija się z prawdą.
Plusy
Minusy
niskie zarobki, stres, odpowiedzialność materialna i finansowa

Inne opinie pracowników firmy Poczta Polska

Tragedia
Zwykły pracownik (były pracownik) –  wielkopolskie23 października 2019
Ja pracowalam na poczcie prawie 2lata. I też swoje przeszłam z tą firmą.To co się tam dzieje to jest tragedia. Stali pracownicy pracujacy juz dłuższy czas ryją pod tymi ktorzy sa nowi donoszą, robia pod górkę a sami uważaja sie za Bóg wie kogo i są nie tykalni. Ciągły stres i nerwy. Naprawdę jak trafi się na chamskich współpracowników to człowiek ma przesrane bo nowemu będzie sie ciągle obrywać a kapuś będzie głaskany po głowie przez kierownictwo.
Minusy
Stres, atmosfera, zarobki
Szkolenie? Nigdy wiecej współpracy
Listonosz (były pracownik) –  Leszno, wielkopolskie15 października 2019
To co mi przedstawiono na rozmowie o pracę było przeciwieństwem tego, co musiałam wykonywać.
4h pracy? - pravujesz, póki nie rozniesiesz listów, free nadgodziny
Pracownik mobilny? - biegaj pieszo z torbą do pasa
Znajomość topografi miasta? - i tak wyślemy cię do innej miejscowości, ktorej nie znasz
Tak można wymieniać cały dzień
Plusy
Minusy
Totalna zlewka ze strony naczelnika poczty

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.