Poczta Polska

Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Negatywne

Zarobki bez nadzieję zarabia się max 1.800 na rękę nie polecam oszuści

WER Lublin

Szukają jelonka na kurierke paletową. Nie ma opcji zdobycia doświadczenia na C+E, stałych tras między DERami, WERami. Te cukierki są zarezerwowane dla swoich. Przesyłki paletowe to męka, nie dla mnie. Rozliczanie kasy, szarpanina z ludźmi, duże ryzyko, samodzielny załadunek i szukanie palet.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki. Brak stałego pojazdu przypisanego do kierowcy.

w biurach

wszędzie wyścig szczurów nie licz na pomoc innych pracowników

Plusy

pakiety socjalne 13 pensja

Rekrutacja to kpina- czysta PRL, jak z Barei

Moją przygodę zacząłem i zakończyłem na etapie rekrutacji na kierowcę, ale może kogoś zainteresuje moje doświadczenie. Mam nadzieję, że przeczyta to ktoś "z góry" i wdroży jakieś działania naprawcze dla własnego, tj, firmy dobra. Informację o spotkaniu rekrutacyjnym dostałem telefonicznie. Miła i kompetentna pani z kadr poinformowała o wszystkim, m. in. o charakterze pracy, warunkach płacowych, wysłała smsa z adresem i osobą odpowiedzialną za spotkanie o pracę itp. Miałem mieć wyznaczone spotkanie w moim mieście następnego dnia o konkretnej godzinie. Przyjechałem i okazało się, że osoby odpowiedzialnej za przyjęcia do pracy nie ma. OK- różnie się zdarza. Miałem przyjechać następnego dnia o tej samej godzinie. A więc grzecznie raz jeszcze przyjechałem i usłyszałem, że pani odpowiedzialnej za rozmowę nie ma, ale jest na terenie placówki i żebym poczekał. Stałem i czekałem na zewnątrz (nie było w placówce poczekalni- to raczej barak) bo nikt nie zaproponował mi, żebym mimo chłodu i siąpiącego deszczyku postał w budynku. Po pół godzinie weszła do baraku pani (domyśliłem się że rekruterka/kierowniczka) i nie otwierając drzwi zewnętrznych krzyknęła żebym wszedł. Na rozmowie pani siedziała za biurkiem a ja cały czas stałem. Nie dostałem żadnego pytania poza tym gdzie wcześniej pracowałem, co jest akurat dla mnie kuriozalne, bo w ręku trzymała przyniesione przeze mnie CV. Nawet sztampowego pytania dlaczego chcę pracować. Generalnie lekko zniechęcała, mówiąc obsłudze terminala płatniczego i tabletu, wożeniu listów itp. Już mi się śmiać chciało w pewnym momencie i poczułem się jakbym -

Plusy

profesjonalizm kadr w Warszawie

Minusy

opisana reszta

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu