Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Średnio miła atmosfera

22 października 2012
Praca przy komputerze na stałym stanowisku, okazjonalne szkolenia. Współpraca z szefostwem oceniam średnio.
Similar reviews
15 czerwca 2020
Same role
Bardzo niskie zarobki a BARDZO duża odpowiedzialność finansową oraz zakres obowiązków, praca stresujaca, brak nadgodzin, brak możliwości rozwoju.
Omijać pracę na poczcie na ul Akademickiej i Bukowej w Koszalinie.
Plusy
Minusy
Bardzo niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera w pracy, brud i chaos, okropna naczelniczka
22 maja 2020
Brak empatii, kierownik faworyzuje pracowników, niemiła atmosfera pracy.
15 maja 2020
Urząd Pocztowy w którym obecnie pracuję na stanowisku Listonosza, jest w miarę ok, na rozmowie z Naczelnikiem dowiedziałem się że będę miał swój rejon po przeszkoleniu tygodniowym przez innego listonosza, wyszło tak że po tygodniu pracy z innym pracownikiem, jestem listonoszem rezerwowym bez własnego stałego rejonu mimo zapewnień na rozmowie, i trzeba latać w każdym rejonie, gdzie jest potrzeba bez wcześniejszego zapoznania się z nim.... Bez znajomości rejonu kończę pracę po 10h, włącznie z rozliczeniem... dodatkowo oprócz urzędu macierzystego mam trzy agencje do rozliczania, gdzie są kolejki listonoszy bo pracownicy tych placówek nie nadążają z obsługą listonoszy. Płaca zasadnicza poniżej średniej krajowej. Kary za zgubienie listu, zwrotki czy czegoś innego przewyższają wysokość wynagrodzenia miesięcznego na poczcie. Nie polecam pracy
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9