Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Poczta Polska

23 stycznia 2015
Mój dzień w pracy zaczynałam od przeliczenia gotówki i przygotowaniu do obsługi klientów.Zawsze z uśmiechem witałam klientów i to dobrze wpływało na dalsza obsługę.Rozwoju nie widzę żadnego w mojej obecnej firmie,jeśli trzeba to zastepuję kierownika ,kontrolera i też naczelnika.Kadra zarządzająca no cóż zawsze starałam się wypełniać swoje obowiązki jak tylko umiałam najlepiej i nigdy nie wpadałam w konflikty z kierownikami mojej firmy.Moi współpracownicy zawsze mówili o mnie że jestem odważna i uśmiechnięta i zawsze umien zaradzić każdej sytuacji,naprawdę dobrze mi się pracuje z moimi koleżankami i kolegami.Nie ma rzeczy nie możliwych więc w mojej pracy nie ma najtrudniejszych części.
Minusy
bardzo niskie zarobki
Similar reviews
19 lutego 2020
Pracuję w agnecji pocztowej. Pracowałam w wielu miejscach między innymi w sklepie monopolowym i nie traciłam nerwów tak bardzo jak tutaj w placówce państwowej. Umowa zlecenie = wynorzystywanie, zero płatności za przebyte choroby czy uzasadnioną nieobecność w pracy, zarobki wysokie pod warunkiem, że pracuje się przez cały miesiąc po 8 h bez dnia przerwy oczywiście nie licząc sobót i niedziel. Wpłaty w wysokości nawet 50000 i brak liczarki. Wszystko trzeba liczyć ręcznie, a w razie razie pomyłki oczywiście oddać z pensji. Ludzie niszczący psychike do granic możliwości, i szef pozwalający na oplucie cie w twarz byle by tylko zatrzymać klientów i zarobic. Jednym słowem masakra. Nie wspominając już o nadgodzinach, xa które nikt ci nie zapłaci.
21 stycznia 2020
Same roleSame location
Lubiłam tam pracę obcowanie z ludzmi ale na etacie 7/8 za 1400 w miejscowości pod Warszawskiej to bardzo mało , chyba nigdzie tyle nie zarabiają.
Minusy
21 grudnia 2019
Same location
praca w urzędzie pocztowym to bezpośredni kontakt z klientem a to wiąże się z zach owaniem cierpliwości wiedzy i wyrozumiałości szczególnie w stosunku do osob starszych
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9