Poczta Polska
Zobacz wszystkie opinie o firmie Poczta Polska

Poczta Polska

Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Rzeszów

Nie polecam tego pracodawcy, spędziłem w tej firmie ponad 13 lat,jeden wielki wyzysk,o podwyzkach trzeba zapomnieć wynagrodzenie najniższa krajowa a obiecywali od lat że będzie lepiej..... związki zawodowe działające w firmie totalne dno.

Plusy

Fajni koledzy i koleżanki na sali doręczeń

Minusy

Niskie zarobki, wymaganie kupowania badziewnych towarów przez pracowników, nom stop dodatkowe rejony do obsługi

Chopina 1

Urzędem Pocztowym Nr 1 w Pruszczu Gdańskim rządzi osoba dwubiegunowa. Nie polecam atmosfera którą Naczelniczka i kierowniczki tworzą na tym urzędzie to podlega pod mobbing. Pracownicy nie są jednakowo traktowani najlepiej mają ci co donoszą a jest ich prawie cały urząd. Naczelnik jeździ za pracownikiem w rejonie i robi zdjęcia, ile było cennych ludzi a się pozwalniało przez atmosferę. Ta praca jest dla ludzi którzy są odporni psychicznie. O zarobkach nie ma co pisać bo i tak się nic nie zmieni. Ta praca wykonywana przez listonosza nie jest doceniona, wręcz odwrotnie więcej stracisz jak zarobisz.

Plusy

Wolny weekend

fajna ale ciężka praca

Pracowałam jako listonoszka w niewielkim mieście, jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to była ona bardzo dobra. Ludzie bardzo mili i pomocni, nie spotkałam się tam z żadnym mobbingiem. Praca fajna, ludzie na rejonie fajni, zawsze można było pogadać. Podobało mi się to, że przychodziłam na 8 i już o 14 miałam koniec, więc mi nie za bardzo przeszkadzało to jaką wypłatę dostaję, bo jednak nie było tyle godzin pracy. W dodatku jeszcze gdy były przekazy to też pare groszy wpadło. Kiedy zdarzały mi się nadgodziny wyrabiałam się w godzine czy dwie a płacili jak za trzy, więc też można było sobie zarobić. Mi się praca podobała, ale była ciężka kiedy wchodziło się w rejon. Dużo chodzenia i dźwigania tych wszystkich listów i przesyłek. Kiedy padał deszcz czy śnieg to było największe wyzwanie i czas pracy się wydłużał. Zanim zatrudniłam się na poczcie czytałam dużo opinii i bałam się, że będzie źle, ale trafiłam na bardzo fajny urząd z miłymi ludźmi. Zrezygnowałam z pracy, ponieważ taka praca nie jest dla mnie, nogi wysiadają, ramiona także. Jeżeli chodzi o mnie to źle tego nie wspominam.
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Były pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki są tragiczne szczególnie, że pracuje się swoimi samochodami. Jeśli chodzi o urlop trzeba prosić za każdym razem , pracowaliśmy czasami po 5 miesięcy bez urlopu dłuższego, jeśli dali urlop to tylko jeden dzień. Karzą sprzedawać produktu a raczej wciskać ludziom np. długopisy albo cukierki.

Plusy

Praca w rejonie bez kierowników

Minusy

Pieniądze

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,8 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu