Poczta Polska

Opinie dot. stanowiska Pracownik sortowni (m/k) w firmie Poczta Polska

Pracownik sortowni (m/k)2 opinie
Praca w Lublinie na sortowni nie polecam ludzie okropni nikt nikomu ze starszych nie pomoze mobbing totalny od kierownikow po starszych pracownikow przyjmuja tylko na 3 miesiace i wywalaja bez wypowiedzenia i bez konkretnej przyczyny jak sie chcesz czegos dowiedziec to nikt nie umie ci nic konkretnie wytlumaczyc. Szkoda czasu bo praca fajna i ciekawa ciekawaiciekciekawdobrze platna ale co z tego jak bez mozliwosci dluzszej pracy. Stabilnej i dajaca mozliwosc jakiejs pewnej pracy dla mlodych.
Powszechny mobbing nowo zatrudnionych młodych osób. Przede wszystkim przez KIEROWNIKA ZMIANY oraz osoby starsze na tym samym stanowisku. Atmosfera w pracy jest tragiczna, ciągłe wyśmiewanie, plotkowanie, przewracanie oczami gdy ktoś czegoś nie potrafi, zlecanie wykonywania bezsensownych i niepotrzebnych zadań. Trzeba być dupowłazem aby u kogokolwiek zaplusować. Śmieszne zarobki, ponieważ praca jest naprawdę bardzo ciężka oraz wykańczająca psychicznie jak i fizycznie.
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9