Poczta Polska

Opinie dot. stanowiska Ekspedient/ka w firmie Poczta Polska

Niestety muszę konkretną pocztę ocenić w Szczecinie, Poczta jest taka ,że pracownicy nie akceptują ludzi wykształconych, nie mogą znieść, że ktoś ma wyższe wykształcenie, są zazwyczaj po technikum, mają problem odróżnić jeden tytuł od drugiego. Atmosfera jest nieprzyjemna, rywalizacja, nienawiść, zazdrość i fałsz. Najlepiej musisz dla nich rzucić studia i ich nie skończyć. Obiecują cały etat i go nie dają. Obecnie zwalniają tam ludzi. Pracownicy wymyślają głupoty niestworzone na nowych pracowników, bo widzą w nich konkurencję. Uciekają się nawet do ich wyzywania. Nie polecam, jak najdalej od nich. Musisz wychodzić z pracy niepunktualnie, (dodatkowe bezpłatne nadgodziny np 30 min później). Wypłata to grosze.....
Zdobywanie doświadczenia, możliwość rozwoju, przyjemna atmosfera
Trzeba umieć pracować w zespole, być asertywnym i umieć się zorganizować i koncentrować w często trudnych warunkach.
Szanowni Państwo, Jestem zadowolona z możliwości szukania szukania nowego zatrudnienia poprzez indeed,com. Jestem osobą zorganizowaną, odpowiedzialną, dyspozycyjną i sumienną, pragnącą uczyć się stale nowych rzeczy i rozwijać swój potencjał. Cechuje mnie otwartość, asertywność, pracowitość i skrupulatność pomogą mi w osiągnięciu jak najlepszych efektów pracy. Z poważaniem, Kinga Mierzejewska
Praca w zespole bardzo fajna, listonosze rewelacyjni i bardzo kulturalni. Kadra zarządzająca była ok. Dzień w pracy był zajęty w każdej minucie, czasami brakowało czasu na przerwę.
Plusy
dobry socjal
Minusy