Poczta Polska

Opinie pracowników firmy Poczta Polska - Warszawa, mazowieckie

Pracuję w agnecji pocztowej. Pracowałam w wielu miejscach między innymi w sklepie monopolowym i nie traciłam nerwów tak bardzo jak tutaj w placówce państwowej. Umowa zlecenie = wynorzystywanie, zero płatności za przebyte choroby czy uzasadnioną nieobecność w pracy, zarobki wysokie pod warunkiem, że pracuje się przez cały miesiąc po 8 h bez dnia przerwy oczywiście nie licząc sobót i niedziel. Wpłaty w wysokości nawet 50000 i brak liczarki. Wszystko trzeba liczyć ręcznie, a w razie razie pomyłki oczywiście oddać z pensji. Ludzie niszczący psychike do granic możliwości, i szef pozwalający na oplucie cie w twarz byle by tylko zatrzymać klientów i zarobic. Jednym słowem masakra. Nie wspominając już o nadgodzinach, xa które nikt ci nie zapłaci.
Praca bardzo ciężka za marne pieniądze. Duża odpowiedzialność finansowa. Praca na dwie zmiany od 7-15 i od 14 - 22.
Plusy
Terminowe wyplaty
Minusy
Małe pensje, ogrom pracy i duża odpowiedzialność
Gdybyś się kiedyś zastanawiał czy warto podjąć pracę jako analityk biznesowy w PPSA - nie rób tego!
Plusy
Minusy
wszystko pozosałe
Lubiłam tam pracę obcowanie z ludzmi ale na etacie 7/8 za 1400 w miejscowości pod Warszawskiej to bardzo mało , chyba nigdzie tyle nie zarabiają.
Minusy
praca w urzędzie pocztowym to bezpośredni kontakt z klientem a to wiąże się z zach owaniem cierpliwości wiedzy i wyrozumiałości szczególnie w stosunku do osob starszych
Współpracownicy chętni do pomocy mimo swoich zadań.
Plusy
Bliski dojazd.
Minusy
Przyjmowanie pieniędzy za rachunki.
Z premia można wyciągnąć może 2 tysiące na rękę, odpowiedzialność materialna zabierają z pensji.. Jedyny plus to tani multisport
Beznadziejne zarobki, ciągły pośpiech i ogromny stres. Niesprawny, przestarzały sprzęt i programy komputerowe. Niegrzeczne traktowanie pracowników, tak ze strony klientów, jak i kadry zarządzającej. Odradzam każdemu pracę w tej firmie.
Plusy
Minusy
Śmieszne małe zarobki przy dużej odpowiedzialności finansowej
Fatalnie po całości , dno, najgorsze jednak jest to, że nie zapłacili ostatniego wynagrodzenia tzn. płacili po 100, 50 itp. ochłapy ale suma tych przelewów nie zgadzała się z kwotą naliczoną przez Kadry. Bardzo proszę o kontakt osoby, które miały lub mają podobny problem z Pocztą.
Plusy
zdobycie doświadczenia?
Minusy
niskie zaobki, brak ostatniej wypłaty
nikomu nie polecam pracy u tego pracodawcy. brak standaryzacji, brak szkolen, brak innowacji
Minusy
niskie zarobki duzo pracy
Miła atmosfera, godziny pracy bardzo odpowiednie dla kobiety która ma rodzinę.
Plusy
święta wolne
Minusy
Brak możliwości rozwoju Ogólne podejście do pracownika
Plusy
Ogolne
Minusy
Beznadziejne szkolenie, brak informacji na szkoleniu BHP o limicie w podnoszeniu dla kobiet i mężczyzn, dopuszczenie do pracy bez szkolenia przeciwpożarowego. Naczelnik osoba o dziwnej psychice lubiąca straszyć pracowników którym kończy się umowa. TZW szkolenie stanowiskowe to mit i legenda, 2 dni z kimś przyglądania sie kolejne 2 jak ten ktoś się przygląda i samemu na okienko i radź sobie jak potrafisz. Naczelnik o znikomej wiedzy z zakresu pracy, jak i prawa pracy. Jedno co fajne to ludzie z którymi przyszło mi pracować te 3 miesiące. Kontroler urzędu cudowna osoba która wg mnie powinna być naczelnikiem
Plusy
Minusy
niskie zarobki w stosunku do pracy i odpowiedzialności
-zatrudnienie na umowe zastepstwo,pensja1500(1840o prace) brak socjalu - totalny chaos jesli chodzi o wyszkolenie zwykle trwa 2tygodnie,w pracy dochodzi ekspedycja czyli nawet 2miesiace kiedy wiadomo ,informacji duzo co powoduje stres i braki finansowe,duza presja czesto sa tez kradzieze gazet badz braki kopert i tez sie placi -wymagania sprzedazowe ,naciaganie klientow mimo braku premii,klienci niezadowoleni bo brak listonoszy czy kolejki na poczcie a.asystenci zajeci sie awizacja i stemplowaniem listow niestety tyle jest pracy ze zostaje sie dluzej do30minut norma -ciagle wieszanie sie programow , program poczty zostawia duzo do zyczenia ,stary sprzet -zw na slaba atmosfere ,prezes daje 1minute na obsluzenie klienta(kontrole ,naleza mentalnie do pokomunistczych reliktow ),brak rozwoju zaczelam szukac innej pracy do awersji wystarczyly 2miesiace +dobry dojazd choc poczta lubi przerzucac pracownikow +wolne weekendy choc w tygodniu brak przerw w pracy ,dwie zmiany ranna i popoludniowa( nie musze dodawac ze piewrsze maja pupilki ) +zyczliwosc wspolpracownikow nie polecam
Typowa praca na stanowisku biurowym.Praca przyjemna jednakże brak możliwości rozwoju.
Żenujący zarząd i ich polityka wobec pracowników szeregowych, nie odpowiedni ludzie na stanowiskach i bardzo żenujące zarobki po 8 latach pracy 1720zl netto
Plusy
umowa o prace
Minusy
bardzo niskie zarobki
Praca w IT w Poczcie Polskiej była jak podróż dorzeczem Amazonki. Pełna wyzwań i ekscytująca. Ze względu na specyfikę pozycji technologicznej każdego dnia było wiele wyzwań zarówno technicznych jak i związanych ze zmianami postawy zespołu na proaktywną i nastawioną na wsparcie i rozwój biznesu,
PRACA KIEROWCY POCZTOWEGO -załadunek i rozładunek oraz rozwózka i zwózka towaru pocztowego(wory paczki pocztexy) po UP ,drobnica ,towar pobierasz sam (liczenie ,pilnowanie przy zdawaniu i pobieraniu)ma się zgadzać. -załadunek i rozładunek oraz rozwózka o zwózka palet(ciężkich palet) duża papirologia. -trasy najlepsze chodź mocno obsadzone i noc pozadomem ,hotel -twoje godziny pracy, KAZDA ,zależy od planisty a ci wiedza jak Zycie umilić -niedziela sobota święta poczta oczywiście jedzdzi ,pracuje. -kasa kaseczka nie ujmując 1800-2200netto dla każdej kategorii B,C,C+E-dodatkowo na trasach delegacja ok. 500zł za m-ac, oczywiście jeżeli premii nie zabiorą ,a lubia -kierowców w samej warszawie na Wer warszawa ok. 300 wiec trzeba się bić o swoje ,ogólnie jeden tygiel ,rotacja ,nepotyzm -pełny ZUS,trzynastka –póki co, Świerży tabor samochodowy. -ZAPRASZAMY
Szanowni Państwo, Jestem zadowolona z możliwości szukania szukania nowego zatrudnienia poprzez indeed,com. Jestem osobą zorganizowaną, odpowiedzialną, dyspozycyjną i sumienną, pragnącą uczyć się stale nowych rzeczy i rozwijać swój potencjał. Cechuje mnie otwartość, asertywność, pracowitość i skrupulatność pomogą mi w osiągnięciu jak najlepszych efektów pracy. Z poważaniem, Kinga Mierzejewska
zarobki głodowe....,nie polecam....,nie doceniaja pracownika...
PRACĘ NA POCZCIE OCENIAM W SPOSÓB DOBRY PANUJE TAM ATMOSFERA ŻYCZLIWOSCI.
Plusy
KONTAKT Z KLIENTAMI
Minusy
PRACA BARDZO ODPOWIEDZIALNA O STAN GOTÓWKI