Poczta Polska

Opinie pracowników firmy Poczta Polska

Wyświetlono wszystkie opinie (219)
Niestety muszę konkretną pocztę ocenić w Szczecinie, Poczta jest taka ,że pracownicy nie akceptują ludzi wykształconych, nie mogą znieść, że ktoś ma wyższe wykształcenie, są zazwyczaj po technikum, mają problem odróżnić jeden tytuł od drugiego. Atmosfera jest nieprzyjemna, rywalizacja, nienawiść, zazdrość i fałsz. Najlepiej musisz dla nich rzucić studia i ich nie skończyć. Obiecują cały etat i go nie dają. Obecnie zwalniają tam ludzi. Pracownicy wymyślają głupoty niestworzone na nowych pracowników, bo widzą w nich konkurencję. Uciekają się nawet do ich wyzywania. Nie polecam, jak najdalej od nich. Musisz wychodzić z pracy niepunktualnie, (dodatkowe bezpłatne nadgodziny np 30 min później). Wypłata to grosze.....
Gdybyś się kiedyś zastanawiał czy warto podjąć pracę jako analityk biznesowy w PPSA - nie rób tego!
Plusy
Minusy
wszystko pozosałe
Byłam bardzo zadowolona z pracy przy okienku oraz z atmosfery w pracy.
Bardzo niskie zarobki a BARDZO duża odpowiedzialność finansową oraz zakres obowiązków, praca stresujaca, brak nadgodzin, brak możliwości rozwoju.
Omijać pracę na poczcie na ul Akademickiej i Bukowej w Koszalinie.
Plusy
Minusy
Bardzo niskie zarobki, nieprzyjemna atmosfera w pracy, brud i chaos, okropna naczelniczka
Brak empatii, kierownik faworyzuje pracowników, niemiła atmosfera pracy.
Urząd Pocztowy w którym obecnie pracuję na stanowisku Listonosza, jest w miarę ok, na rozmowie z Naczelnikiem dowiedziałem się że będę miał swój rejon po przeszkoleniu tygodniowym przez innego listonosza, wyszło tak że po tygodniu pracy z innym pracownikiem, jestem listonoszem rezerwowym bez własnego stałego rejonu mimo zapewnień na rozmowie, i trzeba latać w każdym rejonie, gdzie jest potrzeba bez wcześniejszego zapoznania się z nim.... Bez znajomości rejonu kończę pracę po 10h, włącznie z rozliczeniem... dodatkowo oprócz urzędu macierzystego mam trzy agencje do rozliczania, gdzie są kolejki listonoszy bo pracownicy tych placówek nie nadążają z obsługą listonoszy. Płaca zasadnicza poniżej średniej krajowej. Kary za zgubienie listu, zwrotki czy czegoś innego przewyższają wysokość wynagrodzenia miesięcznego na poczcie. Nie polecam pracy
Nigdy nie można się wyrobić w normalnych godzinach pracy,zawsze zostaje się po godzinach.Zbyt dużo obowiązków jak na jedną osobę -dotyczy to głównie tak zwanych placówek .
Brak przerwy.
Jak ktoś jest bystry, ogarnięty to nawet nadmiar pracy, stres związany z klientami, pieniędzmi nie będzie przeszkodą. Praca spoko, ale mogliby by więcej płacić ponieważ rzeczy, które trzeba tam ogarniać to nie są adekwatne do tego wynagrodzenia. Często pracują mądre, fajne osoby.Tak naprawdę jest to praca na stanowisku obsługa klienta, pracownik biurowy, kasowy, kontroler a czasem robi za listonosza zwłaszcza, że często listonosze się zmieniają.
Z całego serca nie polecam pracy w poczcie Polskiej jest to obuz pracy
Pracuję w agnecji pocztowej. Pracowałam w wielu miejscach między innymi w sklepie monopolowym i nie traciłam nerwów tak bardzo jak tutaj w placówce państwowej. Umowa zlecenie = wynorzystywanie, zero płatności za przebyte choroby czy uzasadnioną nieobecność w pracy, zarobki wysokie pod warunkiem, że pracuje się przez cały miesiąc po 8 h bez dnia przerwy oczywiście nie licząc sobót i niedziel. Wpłaty w wysokości nawet 50000 i brak liczarki. Wszystko trzeba liczyć ręcznie, a w razie razie pomyłki oczywiście oddać z pensji. Ludzie niszczący psychike do granic możliwości, i szef pozwalający na oplucie cie w twarz byle by tylko zatrzymać klientów i zarobic. Jednym słowem masakra. Nie wspominając już o nadgodzinach, xa które nikt ci nie zapłaci.
Bogaty pakiet socjalny, niskie zarobki jak na taką odpowiedzialność przy stanowisku "na okienku", praca ogólnie przyjemna na mniejszych filiach. Pewne stanowisko ponieważ nie zwalniają z byle powodu.
Na tak marne pieniądze zbyt duże wymagania, nie ma tu możliwości rozwoju
Plusy
Socjal
Minusy
Małe wynagrodzenie, brak docenienia pracownika, brak premii
Lubiłam tam pracę obcowanie z ludzmi ale na etacie 7/8 za 1400 w miejscowości pod Warszawskiej to bardzo mało , chyba nigdzie tyle nie zarabiają.
Minusy
Pracowałam 3 lata, i mi podziękowali za to umowę na stałe dostają tylko ludzie którzy przychodzą do pracy pod wpływem alkoholu, emeryci i renciści A młodych nie zatrudniają na stałe.
polecam firmę dobry początek na start ,dobra szkoła cierpliwości i pokory
Praca wymagająca i stresująca. Poza obsługą klientów masę innych rzeczy do zrobienia.Wieczne kolejki, zniecierpliwieni klienci i nacisk na wciskanie towaru za oszałamiającą kwotę 30 zł premii zadaniowej. Zarobki przy tych wymaganiach, odpowiedzialności materialnej za wszystko i ilości obowiązków też są żartem. Odradzam i nie polecam.
Po roku pracy "w okienku" na Poczcie Polskiej w jednym z największych miast w Polsce, stwierdzam że była to najtrudniejsza, najbardziej wymagająca i najmniej płatna praca jaką do tej pory wykonywałam.
Typowy dzień pracy to obsługa klienta plus masa dodatkowych rzeczy do wykonania. Multitasking w tej pracy trzeba mieć opanowany do perfekcji, ale oprócz ponaglającego szefa masz jeszcze nad głową niecierpliwego klienta :) Ludzie, którzy myślą, że pani na poczcie tylko siedzi i pije kawkę (jak to w urzędzie - tylko szkoda, że petenci zapominają, że są w urzędzie a nie w oborze) są w bardzo dużym błędzie.

Zarobki marne, premie sprzedażowe jeszcze marniejsze. Praca z gotówką trzymaną w zwykłej biurkowej szufladzie, latająca luzem, bez klucza. Na zapleczu Pani w kasie trzyma drobne w kubeczkach po Jogobelli. Linoleum, zalany sufit, kupa kurzu a pod krzesłem wytarta dziura do betonu. PRL pełną gębą.
Praca w Lublinie na sortowni nie polecam ludzie okropni nikt nikomu ze starszych nie pomoze mobbing totalny od kierownikow po starszych pracownikow przyjmuja tylko na 3 miesiace i wywalaja bez wypowiedzenia i bez konkretnej przyczyny jak sie chcesz czegos dowiedziec to nikt nie umie ci nic konkretnie wytlumaczyc. Szkoda czasu bo praca fajna i ciekawa ciekawaiciekciekawdobrze platna ale co z tego jak bez mozliwosci dluzszej pracy. Stabilnej i dajaca mozliwosc jakiejs pewnej pracy dla mlodych.
Zgrany personel , lużna atmosfera w pracy a nie w zakładzie zamkniętym, fajni klienci, praca w tereni
Plusy
BRAK
Minusy
NISKIE ZAROBKI, DUZA ILOŚC GODZIN PRACY
Brak szacunku do pracownika praca ciężka stresująca mało płatna nie polecam
Plusy
Praca stala
Minusy
3 zmiany za najniższą krajową
praca w urzędzie pocztowym to bezpośredni kontakt z klientem a to wiąże się z zach owaniem cierpliwości wiedzy i wyrozumiałości szczególnie w stosunku do osob starszych
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9