Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Stanowisko obsługi klienta

9 stycznia 2020
Praca wymagająca i stresująca. Poza obsługą klientów masę innych rzeczy do zrobienia.Wieczne kolejki, zniecierpliwieni klienci i nacisk na wciskanie towaru za oszałamiającą kwotę 30 zł premii zadaniowej. Zarobki przy tych wymaganiach, odpowiedzialności materialnej za wszystko i ilości obowiązków też są żartem. Odradzam i nie polecam.
22 maja 2020
Doradca Klienta (były pracownik) - Kruszwica, kujawsko-pomorskie
Brak empatii, kierownik faworyzuje pracowników, niemiła atmosfera pracy.
9 marca 2020
Obsługa klienta (były pracownik) - Swarzędz, wielkopolskie
Jak ktoś jest bystry, ogarnięty to nawet nadmiar pracy, stres związany z klientami, pieniędzmi nie będzie przeszkodą. Praca spoko, ale mogliby by więcej płacić ponieważ rzeczy, które trzeba tam ogarniać to nie są adekwatne do tego wynagrodzenia. Często pracują mądre, fajne osoby.Tak naprawdę jest to praca na stanowisku obsługa klienta, pracownik biurowy, kasowy, kontroler a czasem robi za listonosza zwłaszcza, że często listonosze się zmieniają.
5 stycznia 2020
Obsługa klienta (były pracownik) - Wrocław, dolnośląskie
Po roku pracy "w okienku" na Poczcie Polskiej w jednym z największych miast w Polsce, stwierdzam że była to najtrudniejsza, najbardziej wymagająca i najmniej płatna praca jaką do tej pory wykonywałam.
Typowy dzień pracy to obsługa klienta plus masa dodatkowych rzeczy do wykonania. Multitasking w tej pracy trzeba mieć opanowany do perfekcji, ale oprócz ponaglającego szefa masz jeszcze nad głową niecierpliwego klienta :) Ludzie, którzy myślą, że pani na poczcie tylko siedzi i pije kawkę (jak to w urzędzie - tylko szkoda, że petenci zapominają, że są w urzędzie a nie w oborze) są w bardzo dużym błędzie.

Zarobki marne, premie sprzedażowe jeszcze marniejsze. Praca z gotówką trzymaną w zwykłej biurkowej szufladzie, latająca luzem, bez klucza. Na zapleczu Pani w kasie trzyma drobne w kubeczkach po Jogobelli. Linoleum, zalany sufit, kupa kurzu a pod krzesłem wytarta dziura do betonu. PRL pełną gębą.