Poczta Polska
Opinia pracownika firmy Poczta Polska

Sortownia Lublin

31 grudnia 2019
Praca w Lublinie na sortowni nie polecam ludzie okropni nikt nikomu ze starszych nie pomoze mobbing totalny od kierownikow po starszych pracownikow przyjmuja tylko na 3 miesiace i wywalaja bez wypowiedzenia i bez konkretnej przyczyny jak sie chcesz czegos dowiedziec to nikt nie umie ci nic konkretnie wytlumaczyc. Szkoda czasu bo praca fajna i ciekawa ciekawaiciekciekawdobrze platna ale co z tego jak bez mozliwosci dluzszej pracy. Stabilnej i dajaca mozliwosc jakiejs pewnej pracy dla mlodych.
Similar reviews
16 czerwca 2019
Same role
Sortowacz (były pracownik) - WER Pruszcz Gdański
Powszechny mobbing nowo zatrudnionych młodych osób. Przede wszystkim przez KIEROWNIKA ZMIANY oraz osoby starsze na tym samym stanowisku. Atmosfera w pracy jest tragiczna, ciągłe wyśmiewanie, plotkowanie, przewracanie oczami gdy ktoś czegoś nie potrafi, zlecanie wykonywania bezsensownych i niepotrzebnych zadań. Trzeba być dupowłazem aby u kogokolwiek zaplusować. Śmieszne zarobki, ponieważ praca jest naprawdę bardzo ciężka oraz wykańczająca psychicznie jak i fizycznie.
14 grudnia 2019
Same location
mechanik samochodowy (były pracownik) - Lublin, lubelskie
tragedia. Szefostwo udaje że cos wie a tak naprawde nic nie wie, gdyby nie szkolenia to nie wiedzieli by nawet jak zarowke w samochodzie zmienic. Szefostwo awansowalo mlodego chlopczyka na stanowisko mistrza , nikt nie wie czym sie kierowali bo ani szkoly nie ma ani doswiadczenia ,ani wiedzy moze tylko tym ze im roboty na lewo robil za flache i przymilal sie jak kot do pana. Takich tu sie ceni. Atmosfera beznadziejna. Donoszenie, podejrzewanie o przekrety, pijanstwo. Takich rzeczy juz sie nigdzie nie zobaczy jakie tu sie dzieja. Gdyby tam wejsc z alkomatem na druga zmiane to moze by ze trzy osoby zostaly.
Do tego zarobki fatalne, warunki pracy fatalne, no moze jedynie ze zimno nie jest ale srodki czystosci lepsze w biedronce kupie , ubrania robocze to tez jakas pomylka. Zarobki tez nie za ciekawe. Ogolnie bardzo sie ciesze ze zdazylem odejsc zanim ten mlody zaczal rzadzic.
27 listopada 2019
Same location
kierowca pow.3,5 t (były pracownik) - Lublin, lubelskie
wszędzie wyścig szczurów nie licz na pomoc innych pracowników
Plusy
pakiety socjalne 13 pensja
Minusy
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Poczta Polska. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
2,9
2,9