PKO Bank Polski
Zobacz wszystkie opinie o firmie PKO Bank Polski

PKO Bank Polski

Opinia pracownika firmy PKO Bank Polski

Nie polecam, wyzysk,

Brak szacunku do pracowników, traktowanie jak murzynów, brak stabilności nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać. NIE POLECAM NAWET WROGOWI.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Odradzam

Pracowałem w tej firmie na KP jeden mobbing i tylko punkty sprzedaż wiecznie mało dygasz jak maszyna i na tablicy nie wpisuj zera. Na zapleczu podobnie tłumaczysz się z każdej wydrukowanej kartki, pracujesz w domu i za to masz 50 zł. Wciąż szłyszysz że będą zwalniać optymalizować automatyzować i przejmujesz z innych działów zadania. Tłumaczysz się z każdego zadania jak długo je robisz ile minut KPI czy jesteś wydajny i to wszystko nawet nie za 3000 na rękę 🤪. Masakra. Brak możliwości rozwoju awansu podwyżki.

Pko bp

Najgorszy pracodawcą. Nie polecam. Chyba że chcesz pracować za miskę ryżu, a przy okazji wykończyć się nerwowo.

Mobbing, zmuszanie do szczepień przeciwko Covid, przełożony pali papierosy w oddziale

Praca sama w sobie w porządku. Pisze tą opinię trochę z żalem w związku z tym jak zostałam potraktowana.. Od zawsze byłam ukierunkowana na sprzedaż. Trzeba się starać, są duże plany ale nie są niewykonalne. Warto bo premie są zadowalające. Natomiast trafiłam na przełożonego który początkowo wydawał się dobrym, sympatycznym człowiekiem. Jednakże szybko okazało się że jako młoda mama jestem zwyczajnie niewygodnym pracownikiem. Wyszło szydło z worka gdy dziecko zaczęło chorować i trzeba było brać wolne... Telefony że mam się zastanowić czy siedzę z dzieciakiem w domu czy chce pracować...Dodam że mimo to wywiązywałam się z realizacji planów mimo to. Aż to całkiem niedawno, z dnia na dzień spotkała mnie niespodzianka w postaci wypowiedzenia. Do tego usłyszałam "ja mam troje dzieci i nie miałem takich problemów jak ty" . W związku z tym że umowa była na czas określony odwołanie do sądu było nieopłacalne po konsultacji z prawnikiem. Szkoda zachodu. Poranne odprawy z deklaracjami kle pkt dzisiaj będzie a później nie daj Boże umówiony klient nie przyszedł to tłumaczenie i pretensje że przychodzimy do pracy pierdzieć w fotele..Straszenie że jeśli się nie zaszczepie to nikt umowy mi nie przedłuży. Zaszczepilam się dla pracy której niż nie mam. I chyba tego żałuję najbardziej. Nie polecam szczególnie gdy jest się mamą z małym dzieckiem. Przynajmniej koleżanki wspaniałe i dla klienta i jako współpracowniczki. Praca tzn " do jednego worka" bez podbierania klientów, pomocna każda każdej. Drugiej takiej ekipy chyba nie spotkam..

Plusy

Premie, benefity, pakiet medyczny

Minusy

Mobbing, stres, przełożony palący papierosy w oddziale

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PKO Bank Polski. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu