PKO Bank Polski
Zobacz wszystkie opinie o firmie PKO Bank Polski

PKO Bank Polski

Opinia pracownika firmy PKO Bank Polski

Nie ma miejsca, gdzie panuje dobra atmosfera

Sprzedaż, nie liczy się człowiek, jesteś kolejnym nr kadrowym

Rybnik

Absolutnie nie polecam pracodawcy, mobbing! Na stanowisku doradcy najlepiej sprawdzają się osoby mało myślące, bez pomysłu na siebie, można z łatwością zrobić im pranie mózgu żeby pracowany wyg trzech wyznaczników szkoleniowych "Nowego Rytmu Pracy" Jednym słowem obóz pracy. Pozdrowienia dla Izki

Plusy

Benefity

Minusy

Stres, mobbing, kolesiostwo

Pracownik Infolinii PKOBP

Ta praca, to jeden wielki żart. Pracuję rok na infolini, ale oczywiscie szukam już innej pracy. Pracodawca umożliwia nam pracę zdalną z domu, co jest fajną sprawą, ale godziny pracy to jedna wielka loteria, a dając preferencje grafikowe na drugą zmianę, nie wiesz czy dostaniesz zmianę 12-20 czy 18-2, ale to dopiero wierzchołek góry spierdolenia pracy w tej firmie.Czy pracujecie zdalnie, czy też z biura inwigilacja jest na najwyższym poziomie. Wiadomo, rozmowy nagrywane, ekran nagrywany, ale nie tylko podczas rozmowy z klientem, cały czas ! Sprzęt do pracy i oprogramowanie, które daje nam pracodawca to jakieś kilku wieczne rzeczy. Wszystko się zacina, logować się do pracy zdalnej musisz 20 min przed pracą (czas pracy się liczy od zaczęcia obsługi klienta). Jak masz jakiś problem ze sprzętem, długo się ładowały aplikacje, nie ważne, twój problem, obetniemy ci te minuty z wypłaty. Zatrudniasz się, aby pomóc klientom, obsłużyć ich... gówno prawda, masz im sprzedać pożyczkę, to się tylko liczy, nawet to czy robisz wszystko zgodnie z procedurami nie jest ważne, byle by tylko coś sprzedać.Wróć z przerwy minutę później, już masz 5 maili i kierownik powiadamiany.Po szkoleniach wstępnych mają na Ciebie wywalone, po co cię szkolić dalej.Chcesz wziąć urlop ? Ale w Styczniu nie zaznaczyłeś że w danym dniu chcesz mieć urlop ? ZAPOMNIJ, urlop składany 2/3 miesiące wcześniej jest mało kiedy akceptowany.Podwyżki ? Co to ? Inflacyjna 4%, przy inflacji 17%O procedurach bankowych nie będę wspominał, bo to jest rzucanie kłody klientowi, żeby dzwonił 50x na infolinię, aby w końcu wziął jakiś -

Plusy

Opieka zdrowotna LuxMed

Minusy

Depresja murowana

Odradzam

Pracowałem w tej firmie na KP jeden mobbing i tylko punkty sprzedaż wiecznie mało dygasz jak maszyna i na tablicy nie wpisuj zera. Na zapleczu podobnie tłumaczysz się z każdej wydrukowanej kartki, pracujesz w domu i za to masz 50 zł. Wciąż szłyszysz że będą zwalniać optymalizować automatyzować i przejmujesz z innych działów zadania. Tłumaczysz się z każdego zadania jak długo je robisz ile minut KPI czy jesteś wydajny i to wszystko nawet nie za 3000 na rękę 🤪. Masakra. Brak możliwości rozwoju awansu podwyżki.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PKO Bank Polski. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj PKO Bank Polski z

• PKO Bank Polski
  • Nie ma miejsca, gdzie panuje dobra atmosfera