Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie PKO Bank Polski

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (43)
Porażka
Doradca Klienta (były pracownik) –  Ruda Śląska, śląskie2 maja 2019
Praca w PKO to moja największa porażka życiowa. Dyrektor nic nie wie - zero pomocy tylko naciski i stres. Pensja porażka 3000tys brutto, żałuję każdego dnia spędzonego w tej pracy. Mobbing i jeszcze raz mobinng. Nie polecam
Plusy
Minusy
Zarobek niski. Stres. Presja
Płock. Doradca.
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Płock, mazowieckie1 kwietnia 2019
Czytając wcześniejsze opinie chyba nic nie Muszę dodawać. Beznadziejna organizacja, musisz być specjalistą od wszystkiego A nie za wszystko Ci płacą. Kierownik siada obok Ciebie w boksie ( Co jest jednocześnie niezgodne z przepisami ponieważ masz tam pieniądze za które jesteś odpowiedzialny i nikogo nie powinno tam być) i stoi jak kat nad dobrą duszą pilnując czy proponujesz wszystko co możliwe. Wypowiadając czy wyrażając własne zdanie mną temat polityki firmy, lądujesz na tzw rozmowie dyscyplinująca dzień w dzień przez tydzień. Straszny mobbing w czystej postaci. Musisz wykorzystać urlop ale kiedy o niego prosisz to nie dostajesz bo np jest luka w planie czy inne wymówki A potem zjeby że jest niewykorzystany i błędne koło się zamyka Innymi słowy musisz sobie na niego zasłużyć...
Plusy
Benefity
Minusy
MOBBING^n
Byly pracownik
Doradca Klienta (były pracownik) –  Krzyż Wielkopolski, wielkopolskie19 grudnia 2018
Praca pełna stresu. Totalny wyścig szczurów a do tego dyrektorka która powinna być już dawno na emeryturze ale nadal głębi pracowników.Wszyscy o tym wiedzą nikt nic z tym nie robi. Bez środków uspokajajacych sie nie da. Można zarobić pod warunkiem wykonania planu ale jest on bardzo wysoki. Więc trzeba wisieć na tel i wciskać klientowi w pakiecie co się tylko da. Ogólnie można spróbować zawsze warto mieć tą pracę w CV.
Plusy
Minusy
Zszargana psychika
Warmińsko-mazurskie, mala miejscowość
Doradca Klienta (były pracownik) –  warmińsko-mazurskie20 maja 2018
Obóz pracy. Pani dyrektor nigdy nie miała do czynienia z obsługą klientów. Ma monopol na rację. A jej ulubienice mogą wszystko.
Plusy
Minusy
Inwigilacja, zarobki nieadekwatne do obowiązków
praca dla ludzi o silnych nerwach
Doradca Klienta (były pracownik) –  Gryfów Śląski, dolnośląskie12 października 2017
mobbing -kadra kierownicza "ma parcie na szkło" człowiek tu się nie liczy-wyzysk człowieka przez człowieka-nie wykonasz narzuconego planu to Cię gnębią z każdej strony
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
mordercza i stresująca praca, niskie zarobki
mobbing
Doradca Klienta (były pracownik) –  Rybnik, śląskie31 maja 2017
Szkoda czasu ! Dyrekcja boi się stołki więc ciśnie i poniża pracowników, przekręty i wałki !!! Wszystko dla planu, który musi być!
bardzo dobra polityka firmy
Doradca Klienta (obecny pracownik) –  Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie22 maja 2017
na piątkę z plusem, dodatkowe bonusy, premie, praca stabilna.
PKO BP Rawa Mazowiecka
Doradca Klienta (były pracownik) –  Rawa Mazowiecka, łódzkie30 stycznia 2017
Bardzo pozytywnie wspominam pracę w banku pko bp lecz byłam oddelegowana do innego miejsca pracy to był grodzisk mazowiecki......

Zobacz więcej opinii o firmie PKO Bank Polski

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PKO Bank Polski. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,5