PKO Bank Polski

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie PKO Bank Polski

Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)12 opinii
Niedocenianie pracowników, wykorzystanie, manipulacje, pracownik się nie liczy,
Nie polecam pracy w firmie PKO BP. Stresująca atmosfera, ciągły nacisk na plany. Kierownictwo zakrawa o mobbing. Idziesz na L4? Straszą zwolnieniami. Trzeba brać urlop..
Nikt nikomu nie pomaga - radź sobie sam. Każdy patrzy w tej firmie egoistycznie. Dla osób wyżej jesteś jak to mówią tylko numerem kadrowym.

Tutaj można się nabawić tylko problemów psychicznych.
Nie polecam pracy w PKO BP nikomu! Ciągły stres (przez co wiele osób dosłownie choruje), spowiadanie się przed tablicą ile punktów się dziś zrobi i jakim produktem. W tej pracy musisz wciskać wszystko i wszystkim. Góry nie interesuje praca która nie daję punktów (czyli sprzedanych produktów). Plany są bardzo wysokie i na różne produkty (kredyt, karty kredytowe, ubezpieczenia konta). Klienci, którzy przychodzą, zazwyczaj chcą wpłacić pieniądze a Ty musisz wciskać tym ludziom drogie produkty bankowe. Zarobki na stanowisku Doradca-kasjer są na tym samym poziomie co kasjera w markecie, a praca 100 razy gorsza
Plusy
Benefit Systems (tylko ok. 1400 zł na rok )
Minusy
Stres, nacisk na sprzedaż, bardzo niskie zarobki
Praca w PKO to moja największa porażka życiowa. Dyrektor nic nie wie - zero pomocy tylko naciski i stres. Pensja porażka 3000tys brutto, żałuję każdego dnia spędzonego w tej pracy. Mobbing i jeszcze raz mobinng. Nie polecam
Plusy
Minusy
Zarobek niski. Stres. Presja
Czytając wcześniejsze opinie chyba nic nie Muszę dodawać. Beznadziejna organizacja, musisz być specjalistą od wszystkiego A nie za wszystko Ci płacą. Kierownik siada obok Ciebie w boksie ( Co jest jednocześnie niezgodne z przepisami ponieważ masz tam pieniądze za które jesteś odpowiedzialny i nikogo nie powinno tam być) i stoi jak kat nad dobrą duszą pilnując czy proponujesz wszystko co możliwe. Wypowiadając czy wyrażając własne zdanie mną temat polityki firmy, lądujesz na tzw rozmowie dyscyplinująca dzień w dzień przez tydzień. Straszny mobbing w czystej postaci. Musisz wykorzystać urlop ale kiedy o niego prosisz to nie dostajesz bo np jest luka w planie czy inne wymówki A potem zjeby że jest niewykorzystany i błędne koło się zamyka Innymi słowy musisz sobie na niego zasłużyć...
Plusy
Benefity
Minusy
MOBBING^n
Praca pełna stresu. Totalny wyścig szczurów a do tego dyrektorka która powinna być już dawno na emeryturze ale nadal głębi pracowników.Wszyscy o tym wiedzą nikt nic z tym nie robi. Bez środków uspokajajacych sie nie da. Można zarobić pod warunkiem wykonania planu ale jest on bardzo wysoki. Więc trzeba wisieć na tel i wciskać klientowi w pakiecie co się tylko da. Ogólnie można spróbować zawsze warto mieć tą pracę w CV.
Plusy
Minusy
Zszargana psychika
Obóz pracy. Pani dyrektor nigdy nie miała do czynienia z obsługą klientów. Ma monopol na rację. A jej ulubienice mogą wszystko.
Plusy
Minusy
Inwigilacja, zarobki nieadekwatne do obowiązków
mobbing -kadra kierownicza "ma parcie na szkło" człowiek tu się nie liczy-wyzysk człowieka przez człowieka-nie wykonasz narzuconego planu to Cię gnębią z każdej strony
Plusy
pakiet socjalny
Minusy
mordercza i stresująca praca, niskie zarobki
Szkoda czasu ! Dyrekcja boi się stołki więc ciśnie i poniża pracowników, przekręty i wałki !!! Wszystko dla planu, który musi być!
na piątkę z plusem, dodatkowe bonusy, premie, praca stabilna.
Bardzo pozytywnie wspominam pracę w banku pko bp lecz byłam oddelegowana do innego miejsca pracy to był grodzisk mazowiecki......
Jeśli chodzi o bezpośrednią obsługę Klienta, nie liczy się nic poza sprzedażą produktów - a tutaj wszystkie chwyty dozwolone, a etyki brak.
Plusy
od niedawna pakiet socjalny
Minusy
niskie zarobki, brak możliwości awansu