PKO Bank Polski

Opinie dot. stanowiska Kontroler (m/k) w firmie PKO Bank Polski

Gdyby, nie humory i brak empatii ze strony naczelniczki, praca nie byłaby zła. Najgorsze jest, iż sumienni pracownicy często otrzymują nagany za nie swoje błędy bez możliwości wyjaśnienia sprawy co jest najbardziej frustrujące i podcina skrzydła. Ogólnie naczelniczka pracoholiczka nawet po godzinach pracy siedzi na kamerach i obserwuje każdy ruch by tylko się do czegoś z rana doczepić, ale mi to nie przeszkadzało. Jako praca tymczasowa ok, ale na stałe raczej umowy nikomu tu nie dają i częsta rotacja na stanowisku.
Plusy
Pakiety socjalne, możliwości podnoszenia swoich umiejętności poprzez testy i egzaminy
Minusy
Niezbyt życzliwa naczelniczka
Niestety od poprzedniego wpisu nic się nie zmieniło. Naczelniczka pracoholiczka i ciągle ślęczy na kamerach śledząc każdy ruch aby tylko się doczepić, daje nagany bez możliwości wyjaśnienia sytuacji bo "szef ma zawsze rację", brak możliwości rozwoju, wytykanie błędów publicznie. Ogółem nikomu nie polecam pracy tam, chyba, że zmieni się kadra.
Plusy
Benefity
Minusy
Szefowa
Możliwość rozwoju przez aplikowanie na inne stanowiska. Kadra zarządzająca słabo przygotowana.
Plusy
stabilność zatrudnienia
Minusy
praca zmianowa