PKO Bank Polski

Opinie pracowników firmy PKO Bank Polski - Lublin, lubelskie

Pracowałem kilka lat na infolinii banku, więc o świętach z rodziną czy weekendach mogłem zapomnieć, oczywiście zarobki w te dni takie same jak w zwykły dzień roboczy. Ponadto osoba przychodząca z ulicy może liczyć na wyższą pensje, dramat.... Dodatkowo nacisk na sprzedaż ale to już standard w PKO.
kadra zarządzająca to porażka- ci ludzie pracują po 10 lat, ( pomimo że są kiepscy nikt ich nie zwolni żeby nie wypłacać odpraw), nie mają pojęcia o normalnym zarządzaniu. Wyzysk "zasobów ludzkich" ( tam nikt nie nazwie cię pracownikiem- dla dyrektorów i managerów jesteś "zasobem"). Ludzie odchodzą masowo, panuje zarządzanie poprzez strach, mnóstwo osób nie widziało premii bo nie są w dziale "uprzywilejowanych ulubieńców". Kolesiostwo na każdym kroku- nie marz o awansie jesli nie będziesz podlizywać się i donosić do odpowiednich osób. O planach kwartalnych dowiadujesz się o wiele za późno, dyrekcja sama nie wie co masz robić więc co 2 tygodnie zmieniają Ci projekt albo zakres obowiązkó ( co uniemożliwia zrobienie planów) Odradzam wszystkim pracę dopóki warunki pracy i dyrekcja się nie zmieni.
Plusy
"Punkt" w CV, pod warunkiem, że przyszły pracodawca nie orientuje się jaki tam jest cyrk, fajni współpracownicy i w miarę ok bezpośredni przełożony
Minusy
Poniżające wynagrodzenie, brak jakiegokolwiek szacunku do pracowników, brak dobrej kady zarządzającej całym CC, w moim odczuciu łamanie prawa pracy w zakresie urlopów, ustalania i wypłacania premi itd.
elastyczne godziny pracy, brak możliwości rozwoju, kadra odznacza się notorycznym brakiem szacunku do pracownika dopóki nie masz swojego zdania jest dobrze, brak otwartości na nowe inijatywy
Plusy
przestrzeń wypoczynkowa
Minusy
nie ma kiedy z niej korzystac, ciągłe zmiany stawek godzinowych i sprzedażowych do rozliczeń aby bank mógł cię okraśc
Możliwośc wyboru ścieżki zawodowej i odbywania kursów oraz szkoleń.
Plusy
luźny grafik
Minusy
wysokie targety do wyrabiania
In the work I have prepared credit documentation. I have worked with every business devices. The hardest part of the job related to lack of propriety documentations or other kind of important documentation. The most enjoyable part of the job relates to work with Bank software- the ALNOVA programme