PKO Bank Polski

Opinie pracowników firmy PKO Bank Polski

Wyświetlono wszystkie opinie (55)
Praca na dobrym poziomie.Reallizowalam sie zawodowo i otrzymywałam awanse zgodne z kwalifikacjami.Obecnie jestem na emeryturze
Niestety od poprzedniego wpisu nic się nie zmieniło. Naczelniczka pracoholiczka i ciągle ślęczy na kamerach śledząc każdy ruch aby tylko się doczepić, daje nagany bez możliwości wyjaśnienia sytuacji bo "szef ma zawsze rację", brak możliwości rozwoju, wytykanie błędów publicznie. Ogółem nikomu nie polecam pracy tam, chyba, że zmieni się kadra.
Plusy
Benefity
Minusy
Szefowa
Koszmar a nie praca. Mimo bardzo dobrych wyników premia to kpina. Ciągły stres, l4 = brak premii, zero współpracy, ogromna zawiść i obgadywanie po kątach. Klient, który nic nie bierze jest traktowany niczym wróg, musisz się tłumaczyć szefostwu dlaczego nic nie kupił, co byś nie powiedział j tak czeka Cię bura. Zero możliwości awansu, chyba, ze masz plecy. Nie polecam
Plusy
Nie ma tam żadnych plusów
Minusy
Można książkę napisać !!!!
Brak poszanowania pracownika , bardzo niskie zarobki.
Nie polecam pracy w firmie PKO BP. Stresująca atmosfera, ciągły nacisk na plany. Kierownictwo zakrawa o mobbing. Idziesz na L4? Straszą zwolnieniami. Trzeba brać urlop.. Nikt nikomu nie pomaga - radź sobie sam. Każdy patrzy w tej firmie egoistycznie. Dla osób wyżej jesteś jak to mówią tylko numerem kadrowym. Tutaj można się nabawić tylko problemów psychicznych.
Nie polecam pracy w PKO BP nikomu! Ciągły stres (przez co wiele osób dosłownie choruje), spowiadanie się przed tablicą ile punktów się dziś zrobi i jakim produktem. W tej pracy musisz wciskać wszystko i wszystkim. Góry nie interesuje praca która nie daję punktów (czyli sprzedanych produktów). Plany są bardzo wysokie i na różne produkty (kredyt, karty kredytowe, ubezpieczenia konta). Klienci, którzy przychodzą, zazwyczaj chcą wpłacić pieniądze a Ty musisz wciskać tym ludziom drogie produkty bankowe. Zarobki na stanowisku Doradca-kasjer są na tym samym poziomie co kasjera w markecie, a praca 100 razy gorsza
Plusy
Benefit Systems (tylko ok. 1400 zł na rok )
Minusy
Stres, nacisk na sprzedaż, bardzo niskie zarobki
Wiele lat pracowałam w tym Banku i byłam z tego dumna. Niestety od kilku lat wstydziłam się powiedzieć, gdzie pracuję. Atmosfera dramatyczna, byłam Kierownikiem Zespołu, nie zgadzałam się z tym, jak się traktuje pracowników , niestety jak jesteś partnerem dla swoich ludzi i chcesz o nich dbać to jesteś d...pa a nie manager w oczach wyższej kadry, czyli im lepiej o tobie mówili na dole tym gorszą opinię masz na górze i odwrotnie. Nie godziłam się z tym , więc odeszłam i jestem z tego dumna, że nie dałam się zeszmacić, pieniądze to nie wszystko, trzeba być człowiekiem , w tej firmie się nie da. Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze tam pracują, dają z siebie wszystko i wykonują kawał dobrej roboty i życzę im, by wreszcie przełożeni zrozumieli, dzięki komu ten bank jest liderem i zaczęli to doceniać. Czy są na to szanse- chyba jednak nie , szkoda 😬🤕
Plusy
Socjal
Minusy
Jesteś jak maszyna zadaniowa, jak nie działasz wg wytycznych 24 h na dobę to wymiana na lepszy model
Praca w PKO.. Najgorszy wybór.. Pracowałam za lepsze wynagrodzenie i żałuję, że odeszlam.. Stresujące plany, z kwartału na kwartał coraz większe żeby tylko nie dać premii, brak możliwości awansu, co chwilę wyjazdy na bezsensowne szkolenia, brak czasu na lunch, bo ciągle myślisz że nie masz planu zrobionego. Kadra kierownicza masakra.. Dyrektor nic nie potrafi i nie siedział na stanowisku, brak pomocy z ich strony.. Co 5 minut męczą mailami bądź pytają się ile punktów zrobiłeś. Tłumaczenie się z każdego klienta oraz wykonywanie pierdyliard telefonów aby umówić klienta na spotkanie, tylko po to żeby kierownictwo nie czepiało się że nie masz spotkania na dany dzień. Trzeba planować się z wyprzedzeniem ile punktów się zrobi jakbyś był jakimś prorokiem, a jak nie zrobisz? To dołoża kolejne zadania przez które nawet do toalety nie wyjdziesz bo czasu nie masz.. Ludzie popracują max 6 miesięcy i się zwalniają. Coś to w takim razie znaczy o pracodawcy. Z całego serca odradzam pracę w PKO.
Plusy
Benefity, wolne weekendy
Minusy
Niskie zarobki, stres, mobbing
Korporacja wykorzystujaca ludzi ! Nie polecam ! Niskie zarobki, bardzo duzy stres i mobbing.
Niedocenianie pracowników, wykorzystanie, manipulacje, pracownik się nie liczy,
Fałszywi ludzie, nieszczere uśmiechy, zwodzenie z odpowiedziami o podwyżce nawet pół roku! a nagle jak się rzuca wypowiedzenie to pieniążki się pojawiają (schemat się powtarzał ze wcześniejszymi pracownikami). Jeżeli jesteś osobą, która potrafi myśleć krytycznie i ma własne zdanie to na pewno nie jest to miejsce dla Ciebie. Natomiast jak jesteś korpo-szczurem to witaj w domu!
Brak szkoleń dla nowych pracowników. Szkolenia z dużym opóźnieniem a wymagania od pierwszego dnia pracy. Układy, niemiła atmosfera pracy, niejasne procedury, zero wsparcia przełożonego.
Plusy
Socjal
Minusy
Kadra menadżerska, brak mentoringu, fatalna atmosfera
Bardzo dobry pracodawca. Jeśli ktoś chce się rozwijać, to w PKO BP znajdzie do tego przestrzeń. Trzeba tylko chcieć.
My practice in this bank had taken for one week in June of 2017 year. That week was really full of something new that I haven't ever met before. So I really enjoyed how relax and how strong at the same time was an atmoshpere. Day by day me and other students with manager from my university discovered new departments and units of this bank. We learned a lot about difference between banking system in Poland and in Ukraine. Our practice always started in the morning. Each of day was planned recently and so we could organise out time in a correct and most suitable way. We were always informed about program that we have for new coming day. I remember that polish colleagues were so open with us and it wasn't a problem for them to discuss with us some of banking questions more deep even if there was a deadline.
Pracowałem kilka lat na infolinii banku, więc o świętach z rodziną czy weekendach mogłem zapomnieć, oczywiście zarobki w te dni takie same jak w zwykły dzień roboczy. Ponadto osoba przychodząca z ulicy może liczyć na wyższą pensje, dramat.... Dodatkowo nacisk na sprzedaż ale to już standard w PKO.
Niestety musze sie zgodzic z moimi poprzednikami. Byl to najwiekszy koszmar w mojej karierze. Niska pensja, ciagle pretensje a przede wszystkim brak szacunku do pracownika. Wszyscy pracownicy zestresowani, ponizani, straszeni. Osobiscie znam osoby, ktore rozchorowaly sie przez prace w PKO BP bedac w ciaglym stresie, krzyku i bedac codziennie ponizanym. Jednym slowe nie polecam pracy w PKO BP S.A.
Minusy
Absolutny brak szacunku do pracownika, ponizanie, zastraszanie. Negatywna atmosfera w pracy.
Praca w PKO to moja największa porażka życiowa. Dyrektor nic nie wie - zero pomocy tylko naciski i stres. Pensja porażka 3000tys brutto, żałuję każdego dnia spędzonego w tej pracy. Mobbing i jeszcze raz mobinng. Nie polecam
Plusy
Minusy
Zarobek niski. Stres. Presja
Czytając wcześniejsze opinie chyba nic nie Muszę dodawać. Beznadziejna organizacja, musisz być specjalistą od wszystkiego A nie za wszystko Ci płacą. Kierownik siada obok Ciebie w boksie ( Co jest jednocześnie niezgodne z przepisami ponieważ masz tam pieniądze za które jesteś odpowiedzialny i nikogo nie powinno tam być) i stoi jak kat nad dobrą duszą pilnując czy proponujesz wszystko co możliwe. Wypowiadając czy wyrażając własne zdanie mną temat polityki firmy, lądujesz na tzw rozmowie dyscyplinująca dzień w dzień przez tydzień. Straszny mobbing w czystej postaci. Musisz wykorzystać urlop ale kiedy o niego prosisz to nie dostajesz bo np jest luka w planie czy inne wymówki A potem zjeby że jest niewykorzystany i błędne koło się zamyka Innymi słowy musisz sobie na niego zasłużyć...
Plusy
Benefity
Minusy
MOBBING^n
Totalny wyzysk pracownika , plany sprzedażowe ciężkie do zrobienia, obowiązków 1000 , naciąganie klienta na pożyczkę mimo ze ktoś nie chce wciskanie jakiś zbędnych usług mimo iż klient wgl tego nie chce. I ciagle spowiadanie się z tego co się zadziało albo zadzieje przy tablicy
Minusy
Niskie zarobki atmosfera
T R A G E D I A !!! w zasadzie tylko tyle mam do powiedzenia. Dwa lata tam pracowałam, dyrektorka okropna - nie odpowiednia osoba na takie miejsce - stres, plany, stres, plany i tak w kółko- wciąż źle, wciąż za mało, wciąż nie tak ....Najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałam w swoim życiu- absolutnie nikomu nie polecam pracy w PKO BP SA ....
Plusy
Benefeity
Minusy
Godziny pracy, plany, stres, natłok informacji, za dużo wymagań, kadra
Praca pełna stresu. Totalny wyścig szczurów a do tego dyrektorka która powinna być już dawno na emeryturze ale nadal głębi pracowników.Wszyscy o tym wiedzą nikt nic z tym nie robi. Bez środków uspokajajacych sie nie da. Można zarobić pod warunkiem wykonania planu ale jest on bardzo wysoki. Więc trzeba wisieć na tel i wciskać klientowi w pakiecie co się tylko da. Ogólnie można spróbować zawsze warto mieć tą pracę w CV.
Plusy
Minusy
Zszargana psychika
  1. Opinie pracowników