PKO Bank Polski
Opinia pracownika firmy PKO Bank Polski

Praca dla ludzi bez perspektyw

2 marca 2018
Praca polega na agresywnej sprzedaży, plany sprzedażowe bardzo wysokie, a do tego stres i codziennie spowiadanie się ze swoich wyników przy tablicy. Nie wspomnę o prowadzeniu zeszytu spotkań i cotygodniowych dłuższych posiedzeń u kierownika w trakcie których dokładnie analizuje się swoje techniki sprzedaży. Ciągła presja, ciągłe przytyki że robisz za mało pomimo że wyrabiasz normę. Trzeba być pozbawionym godności i perspektyw żeby tam na dłuższą metę pracować. Ludzi traktują jak maszyny. Atmosfera wśród pracowników to wyścig szczurów, na pozór wszystko ok, ale podkradanie klientów i podkładanie kłód pod nogi jest na porządku dziennym.
Plusy
opieka medyczna
Minusy
stres, presja, umowy na czas określony
19 czerwca 2020
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) - Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie
Koszmar a nie praca. Mimo bardzo dobrych wyników premia to kpina. Ciągły stres, l4 = brak premii, zero współpracy, ogromna zawiść i obgadywanie po kątach. Klient, który nic nie bierze jest traktowany niczym wróg, musisz się tłumaczyć szefostwu dlaczego nic nie kupił, co byś nie powiedział j tak czeka Cię bura. Zero możliwości awansu, chyba, ze masz plecy. Nie polecam
Plusy
Nie ma tam żadnych plusów
Minusy
Można książkę napisać !!!!
27 grudnia 2019
Doradca-kasjer (obecny pracownik) - Polska
Praca w PKO.. Najgorszy wybór.. Pracowałam za lepsze wynagrodzenie i żałuję, że odeszlam.. Stresujące plany, z kwartału na kwartał coraz większe żeby tylko nie dać premii, brak możliwości awansu, co chwilę wyjazdy na bezsensowne szkolenia, brak czasu na lunch, bo ciągle myślisz że nie masz planu zrobionego. Kadra kierownicza masakra.. Dyrektor nic nie potrafi i nie siedział na stanowisku, brak pomocy z ich strony.. Co 5 minut męczą mailami bądź pytają się ile punktów zrobiłeś. Tłumaczenie się z każdego klienta oraz wykonywanie pierdyliard telefonów aby umówić klienta na spotkanie, tylko po to żeby kierownictwo nie czepiało się że nie masz spotkania na dany dzień. Trzeba planować się z wyprzedzeniem ile punktów się zrobi jakbyś był jakimś prorokiem, a jak nie zrobisz? To dołoża kolejne zadania przez które nawet do toalety nie wyjdziesz bo czasu nie masz.. Ludzie popracują max 6 miesięcy i się zwalniają. Coś to w takim razie znaczy o pracodawcy. Z całego serca odradzam pracę w PKO.
Plusy
Benefity, wolne weekendy
Minusy
Niskie zarobki, stres, mobbing
20 stycznia 2020
Dyrektor Oddziału,Naczelnik,Kierownik,Doradca,inspektor kredytowy (były pracownik) - Poznań, wielkopolskie
Praca na dobrym poziomie.Reallizowalam sie zawodowo i otrzymywałam awanse zgodne z kwalifikacjami.Obecnie jestem na emeryturze
  1. Praca dla ludzi bez perspektyw