PKO Bank Polski
Opinia pracownika firmy PKO Bank Polski

Miejsce pracy, w którym panuje strach i zła atmosfera

28 grudnia 2015
Jeśli chodzi o bezpośrednią obsługę Klienta, nie liczy się nic poza sprzedażą produktów - a tutaj wszystkie chwyty dozwolone, a etyki brak.
Plusy
od niedawna pakiet socjalny
Minusy
niskie zarobki, brak możliwości awansu
8 marca 2020
Doradca Klienta (obecny pracownik) - zachodniopomorskie
Nie polecam pracy w firmie PKO BP. Stresująca atmosfera, ciągły nacisk na plany. Kierownictwo zakrawa o mobbing. Idziesz na L4? Straszą zwolnieniami. Trzeba brać urlop..
Nikt nikomu nie pomaga - radź sobie sam. Każdy patrzy w tej firmie egoistycznie. Dla osób wyżej jesteś jak to mówią tylko numerem kadrowym.

Tutaj można się nabawić tylko problemów psychicznych.
6 lutego 2020
Doradca Klienta (były pracownik) - mazowieckie
Nie polecam pracy w PKO BP nikomu! Ciągły stres (przez co wiele osób dosłownie choruje), spowiadanie się przed tablicą ile punktów się dziś zrobi i jakim produktem. W tej pracy musisz wciskać wszystko i wszystkim. Góry nie interesuje praca która nie daję punktów (czyli sprzedanych produktów). Plany są bardzo wysokie i na różne produkty (kredyt, karty kredytowe, ubezpieczenia konta). Klienci, którzy przychodzą, zazwyczaj chcą wpłacić pieniądze a Ty musisz wciskać tym ludziom drogie produkty bankowe. Zarobki na stanowisku Doradca-kasjer są na tym samym poziomie co kasjera w markecie, a praca 100 razy gorsza
Plusy
Benefit Systems (tylko ok. 1400 zł na rok )
Minusy
Stres, nacisk na sprzedaż, bardzo niskie zarobki
20 stycznia 2020
Dyrektor Oddziału,Naczelnik,Kierownik,Doradca,inspektor kredytowy (były pracownik) - Poznań, wielkopolskie
Praca na dobrym poziomie.Reallizowalam sie zawodowo i otrzymywałam awanse zgodne z kwalifikacjami.Obecnie jestem na emeryturze