PKO Bank Polski
Opinia pracownika firmy PKO Bank Polski

Doradca-kasjer, nie polecam

27 grudnia 2019
Praca w PKO.. Najgorszy wybór.. Pracowałam za lepsze wynagrodzenie i żałuję, że odeszlam.. Stresujące plany, z kwartału na kwartał coraz większe żeby tylko nie dać premii, brak możliwości awansu, co chwilę wyjazdy na bezsensowne szkolenia, brak czasu na lunch, bo ciągle myślisz że nie masz planu zrobionego. Kadra kierownicza masakra.. Dyrektor nic nie potrafi i nie siedział na stanowisku, brak pomocy z ich strony.. Co 5 minut męczą mailami bądź pytają się ile punktów zrobiłeś. Tłumaczenie się z każdego klienta oraz wykonywanie pierdyliard telefonów aby umówić klienta na spotkanie, tylko po to żeby kierownictwo nie czepiało się że nie masz spotkania na dany dzień. Trzeba planować się z wyprzedzeniem ile punktów się zrobi jakbyś był jakimś prorokiem, a jak nie zrobisz? To dołoża kolejne zadania przez które nawet do toalety nie wyjdziesz bo czasu nie masz.. Ludzie popracują max 6 miesięcy i się zwalniają. Coś to w takim razie znaczy o pracodawcy. Z całego serca odradzam pracę w PKO.
Plusy
Benefity, wolne weekendy
Minusy
Niskie zarobki, stres, mobbing
19 czerwca 2020
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) - Stargard Szczeciński, zachodniopomorskie
Koszmar a nie praca. Mimo bardzo dobrych wyników premia to kpina. Ciągły stres, l4 = brak premii, zero współpracy, ogromna zawiść i obgadywanie po kątach. Klient, który nic nie bierze jest traktowany niczym wróg, musisz się tłumaczyć szefostwu dlaczego nic nie kupił, co byś nie powiedział j tak czeka Cię bura. Zero możliwości awansu, chyba, ze masz plecy. Nie polecam
Plusy
Nie ma tam żadnych plusów
Minusy
Można książkę napisać !!!!
8 maja 2019
Doradca - Kasjer (były pracownik) - Tychy, śląskie
Niestety musze sie zgodzic z moimi poprzednikami. Byl to najwiekszy koszmar w mojej karierze. Niska pensja, ciagle pretensje a przede wszystkim brak szacunku do pracownika. Wszyscy pracownicy zestresowani, ponizani, straszeni. Osobiscie znam osoby, ktore rozchorowaly sie przez prace w PKO BP bedac w ciaglym stresie, krzyku i bedac codziennie ponizanym. Jednym slowe nie polecam pracy w PKO BP S.A.
Minusy
Absolutny brak szacunku do pracownika, ponizanie, zastraszanie. Negatywna atmosfera w pracy.
21 grudnia 2018
Doradca kasjer (były pracownik) - Lubuskie, lubuskie
T R A G E D I A !!! w zasadzie tylko tyle mam do powiedzenia. Dwa lata tam pracowałam, dyrektorka okropna - nie odpowiednia osoba na takie miejsce - stres, plany, stres, plany i tak w kółko- wciąż źle, wciąż za mało, wciąż nie tak ....Najgorsza praca jaką kiedykolwiek miałam w swoim życiu- absolutnie nikomu nie polecam pracy w PKO BP SA ....
Plusy
Benefeity
Minusy
Godziny pracy, plany, stres, natłok informacji, za dużo wymagań, kadra
  1. Doradca-kasjer, nie polecam