PKO Bank Polski

Opinie pracowników firmy PKO Bank Polski

Wyświetlono wszystkie opinie (64)

Mobbing, zmuszanie do szczepień przeciwko Covid, przełożony pali papierosy w oddziale

Praca sama w sobie w porządku. Pisze tą opinię trochę z żalem w związku z tym jak zostałam potraktowana.. Od zawsze byłam ukierunkowana na sprzedaż. Trzeba się starać, są duże plany ale nie są niewykonalne. Warto bo premie są zadowalające. Natomiast trafiłam na przełożonego który początkowo wydawał się dobrym, sympatycznym człowiekiem. Jednakże szybko okazało się że jako młoda mama jestem zwyczajnie niewygodnym pracownikiem. Wyszło szydło z worka gdy dziecko zaczęło chorować i trzeba było brać wolne... Telefony że mam się zastanowić czy siedzę z dzieciakiem w domu czy chce pracować...Dodam że mimo to wywiązywałam się z realizacji planów mimo to. Aż to całkiem niedawno, z dnia na dzień spotkała mnie niespodzianka w postaci wypowiedzenia. Do tego usłyszałam "ja mam troje dzieci i nie miałem takich problemów jak ty" . W związku z tym że umowa była na czas określony odwołanie do sądu było nieopłacalne po konsultacji z prawnikiem. Szkoda zachodu. Poranne odprawy z deklaracjami kle pkt dzisiaj będzie a później nie daj Boże umówiony klient nie przyszedł to tłumaczenie i pretensje że przychodzimy do pracy pierdzieć w fotele..Straszenie że jeśli się nie zaszczepie to nikt umowy mi nie przedłuży. Zaszczepilam się dla pracy której niż nie mam. I chyba tego żałuję najbardziej. Nie polecam szczególnie gdy jest się mamą z małym dzieckiem. Przynajmniej koleżanki wspaniałe i dla klienta i jako współpracowniczki. Praca tzn " do jednego worka" bez podbierania klientów, pomocna każda każdej. Drugiej takiej ekipy chyba nie spotkam..

Plusy

Premie, benefity, pakiet medyczny

Minusy

Mobbing, stres, przełożony palący papierosy w oddziale

Odradzam

Pracowałem w tej firmie na KP jeden mobbing i tylko punkty sprzedaż wiecznie mało dygasz jak maszyna i na tablicy nie wpisuj zera. Na zapleczu podobnie tłumaczysz się z każdej wydrukowanej kartki, pracujesz w domu i za to masz 50 zł. Wciąż szłyszysz że będą zwalniać optymalizować automatyzować i przejmujesz z innych działów zadania. Tłumaczysz się z każdego zadania jak długo je robisz ile minut KPI czy jesteś wydajny i to wszystko nawet nie za 3000 na rękę 🤪. Masakra. Brak możliwości rozwoju awansu podwyżki.

Pko bp

Najgorszy pracodawcą. Nie polecam. Chyba że chcesz pracować za miskę ryżu, a przy okazji wykończyć się nerwowo.

Nie polecam, wyzysk,

Brak szacunku do pracowników, traktowanie jak murzynów, brak stabilności nigdy nie wiadomo czego można się spodziewać. NIE POLECAM NAWET WROGOWI.

Uciekaj !

Plusow brak . Książkę można napisać jesli chodzi o minusy - mobbing przede wszystkim , kompletny brak kultury osobistej, nacisk na wynik , pracownik jest nikim , balans między życiem zawodowym a prywatnym na papierze ( bezpłatne nadgodziny to norma ) , premie w zależności czy szef cię lubi ale generalnie niskie, nie polecam najgorszemu wrogowi

Plusy

Minusy

Mobbing, bezpłatne nadgodziny, brak kultury, niskie premie

PKO Świecie

Świetni ludzie, cudowny zespół, pomocny.Praca w miłej atmosferze.Wyrozumiała kadra kierownicza.

To naprawdę wyzwanie

Praca naprawdę bardzo ciekawa i przyjemna, choć trzeba mieć sporą odporność na stres, ale w tych czasach to norma. Na kadrę trafiłam fajną, są jeszcze ludzie, którym zależy na innych, natomiast zarobki są śmieszne, w porównaniu do zakresu obowiązków, jak i planów sprzedażowych. W PKO żyje się od kwartału do kwartału i od audytu do audytu. Plany wywalone w kosmos, a dodatkowa dochodowość na portfelu w biznesach, powoduje, że zrobiony pkt plan na ponad normę, ścina do śmiesznych kwot. Zero możliwości otrzymania podwyżki, zawsze coś, a teraz covid super wymówka, podczas której to niektórzy zyskali. W zależności od Oddziału - położenia, bardzo zróżnicowane wynagrodzenia. Bo niby pod miastem chleb inaczej kosztuje. Zwyczajnie słabe.Wiem, że w jednym z najbardziej rozpoznawalnych Oddziałów, panuje szeroko stosowany mobbing, a góra jest na niego głucha .. przykre.Jak ktoś chce doświadczyć dobrej "jazdy" na przyszłość, to jest dobre miejsce :)

Plusy

pakiet medyczny wszystkich specjalistów, mybenefit - ale to norma

Minusy

masakrycznie niskie zarobki

Swinoujscie, zachodniopomorskie

Mobbing, duży nacisk na sprzedaż,typowe korpo które po czasie wypala. Nie polecam tej pracy.

Plusy

Benefity, premie za sprzedaz

Minusy

Niskie zarobki, zbyt duzo stresu

Rzeszów CKD

Praca pod ciągła presja, mimo iż realizujesz cele w połowie kwartału na 300% to i tak pln dostajesz tylko za 120%, a menager mówi Ci ciśnij swoich ludzi, bo inni z naszego biura nie maja zrobionego celu.....

Plusy

darmowa woda w kuchni.

Minusy

traktowanie każdego jako komórkę w Excelu niezależnie jakie wyniki osiąga.

Niestety od poprzedniego wpisu nic się nie zmieniło. Naczelniczka pracoholiczka i ciągle ślęczy na kamerach śledząc każdy ruch aby tylko się doczepić, daje nagany bez możliwości wyjaśnienia sytuacji bo "szef ma zawsze rację", brak możliwości rozwoju, wytykanie błędów publicznie. Ogółem nikomu nie polecam pracy tam, chyba, że zmieni się kadra.

Plusy

Benefity

Minusy

Szefowa

Nienienie

Koszmar a nie praca. Mimo bardzo dobrych wyników premia to kpina. Ciągły stres, l4 = brak premii, zero współpracy, ogromna zawiść i obgadywanie po kątach. Klient, który nic nie bierze jest traktowany niczym wróg, musisz się tłumaczyć szefostwu dlaczego nic nie kupił, co byś nie powiedział j tak czeka Cię bura. Zero możliwości awansu, chyba, ze masz plecy. Nie polecam

Plusy

Nie ma tam żadnych plusów

Minusy

Można książkę napisać !!!!

Miejsce pracy w którym panuje zła atmosfera.

Brak poszanowania pracownika , bardzo niskie zarobki.

Nie polecam pracy w firmie PKO BP. Stresująca atmosfera, ciągły nacisk na plany. Kierownictwo zakrawa o mobbing. Idziesz na L4? Straszą zwolnieniami. Trzeba brać urlop.. Nikt nikomu nie pomaga - radź sobie sam. Każdy patrzy w tej firmie egoistycznie. Dla osób wyżej jesteś jak to mówią tylko numerem kadrowym. Tutaj można się nabawić tylko problemów psychicznych.

Nie polecam pracy w PKO BP nikomu! Ciągły stres (przez co wiele osób dosłownie choruje), spowiadanie się przed tablicą ile punktów się dziś zrobi i jakim produktem. W tej pracy musisz wciskać wszystko i wszystkim. Góry nie interesuje praca która nie daję punktów (czyli sprzedanych produktów). Plany są bardzo wysokie i na różne produkty (kredyt, karty kredytowe, ubezpieczenia konta). Klienci, którzy przychodzą, zazwyczaj chcą wpłacić pieniądze a Ty musisz wciskać tym ludziom drogie produkty bankowe. Zarobki na stanowisku Doradca-kasjer są na tym samym poziomie co kasjera w markecie, a praca 100 razy gorsza

Plusy

Benefit Systems (tylko ok. 1400 zł na rok )

Minusy

Stres, nacisk na sprzedaż, bardzo niskie zarobki

Realizacja zawodowa

Praca na dobrym poziomie.Reallizowalam sie zawodowo i otrzymywałam awanse zgodne z kwalifikacjami.Obecnie jestem na emeryturze

Fatalnie,pracownik to przedmiot

Wiele lat pracowałam w tym Banku i byłam z tego dumna. Niestety od kilku lat wstydziłam się powiedzieć, gdzie pracuję. Atmosfera dramatyczna, byłam Kierownikiem Zespołu, nie zgadzałam się z tym, jak się traktuje pracowników , niestety jak jesteś partnerem dla swoich ludzi i chcesz o nich dbać to jesteś d...pa a nie manager w oczach wyższej kadry, czyli im lepiej o tobie mówili na dole tym gorszą opinię masz na górze i odwrotnie. Nie godziłam się z tym , więc odeszłam i jestem z tego dumna, że nie dałam się zeszmacić, pieniądze to nie wszystko, trzeba być człowiekiem , w tej firmie się nie da. Pozdrawiam wszystkich, którzy jeszcze tam pracują, dają z siebie wszystko i wykonują kawał dobrej roboty i życzę im, by wreszcie przełożeni zrozumieli, dzięki komu ten bank jest liderem i zaczęli to doceniać. Czy są na to szanse- chyba jednak nie , szkoda 😬🤕

Plusy

Socjal

Minusy

Jesteś jak maszyna zadaniowa, jak nie działasz wg wytycznych 24 h na dobę to wymiana na lepszy model

Doradca-kasjer, nie polecam

Praca w PKO.. Najgorszy wybór.. Pracowałam za lepsze wynagrodzenie i żałuję, że odeszlam.. Stresujące plany, z kwartału na kwartał coraz większe żeby tylko nie dać premii, brak możliwości awansu, co chwilę wyjazdy na bezsensowne szkolenia, brak czasu na lunch, bo ciągle myślisz że nie masz planu zrobionego. Kadra kierownicza masakra.. Dyrektor nic nie potrafi i nie siedział na stanowisku, brak pomocy z ich strony.. Co 5 minut męczą mailami bądź pytają się ile punktów zrobiłeś. Tłumaczenie się z każdego klienta oraz wykonywanie pierdyliard telefonów aby umówić klienta na spotkanie, tylko po to żeby kierownictwo nie czepiało się że nie masz spotkania na dany dzień. Trzeba planować się z wyprzedzeniem ile punktów się zrobi jakbyś był jakimś prorokiem, a jak nie zrobisz? To dołoża kolejne zadania przez które nawet do toalety nie wyjdziesz bo czasu nie masz.. Ludzie popracują max 6 miesięcy i się zwalniają. Coś to w takim razie znaczy o pracodawcy. Z całego serca odradzam pracę w PKO.

Plusy

Benefity, wolne weekendy

Minusy

Niskie zarobki, stres, mobbing

Korporacja wykorzystujaca ludzi ! Nie polecam ! Niskie zarobki, bardzo duzy stres i mobbing.

Porażka

Niedocenianie pracowników, wykorzystanie, manipulacje, pracownik się nie liczy,

IT, Toruń, korpo

Fałszywi ludzie, nieszczere uśmiechy, zwodzenie z odpowiedziami o podwyżce nawet pół roku! a nagle jak się rzuca wypowiedzenie to pieniążki się pojawiają (schemat się powtarzał ze wcześniejszymi pracownikami). Jeżeli jesteś osobą, która potrafi myśleć krytycznie i ma własne zdanie to na pewno nie jest to miejsce dla Ciebie. Natomiast jak jesteś korpo-szczurem to witaj w domu!

Męczarnia

Brak szkoleń dla nowych pracowników. Szkolenia z dużym opóźnieniem a wymagania od pierwszego dnia pracy. Układy, niemiła atmosfera pracy, niejasne procedury, zero wsparcia przełożonego.

Plusy

Socjal

Minusy

Kadra menadżerska, brak mentoringu, fatalna atmosfera

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w PKO Bank Polski. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu